| SaraXdd a întrebat:

Intrebare pentru baieti : are importanta pentru voi parul in zona intima? Daca da, cum v-ar placea?

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Da, este notiune de igiena corporala. Cum mi-ar placea? In franjuri. Na!

| VadTot a răspuns:

Eu Cred ca toti cei care au dat raspunsuri Gen "Fara lipsa smd,,"Au vizionat foarte multe filme Porno Erotice smd.Doar in astfel de filme ele si ei in timpul filmarilor sunt Rasi! Deci fara nimic in zonele intime.Deci acum In zilele noastre noua moda este fara lipsa smd.Dar Dece sa te consideri mai Inteligent decit Cum te a lasat natura si sa crezi ca acel Par pubian nu are si el rostul lui acolo unde este asa cum te a lasat Mama Natura! Deci acum raspunsul la intrebarea ta cred ca sunt foarte diferite fiecare cu gustul sau nu stiu cu ce te ar ajuta astfel de raspunsuri Ca daca ar fi sa cunosti o persoana iubita si te ar dori Astfel s au invers ar trebui sa te conformezi! ok?

| mika a răspuns:

Da ce fetele nu pot raspunde aici sau ce? faci discriminare ai?waiting

Parerea mea ca FATA e fara par, nimanui nu-i place parul in zona intima cum spui tu, sunt sigur majoritatea gandesc asa!winking

| Wecky a răspuns:

Ce zici de fetele care au par la subrat si nu se rad...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa sa fie...

| Anonymous1995 a răspuns:

Noua ne-ar placea sa nu fie deloc...sau cel putin mie happy

| alecsk9 a răspuns:

Fara par