| XTheAlex a întrebat:

Salut.Crema depilatoare elmiplant e buna pentru a lua parul din zona intima la băieți?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, sub nici o forma! Pentru ca zona intima este mult mai sensibila si ristis a ramai cu rani sau chiar carne vie!

Totusi, daca te pregatesti de parada gayilor de maine, epileaza-te cu ceara, ca-i mai sanatoasa!

| mihai69 a răspuns:

Nu prea - e o zonă cu piele foarte sensibilă și substanța folosită e foarte iritantă. E bine să faci o probă pe o porțiune mică de piele să vezi dacă nu ai probleme.

| HadesSs a răspuns:

Salut vezi ca gasesti o varianta buna de la Farmec speciala pentru barbati si merge peste tot. Bafta