| deea18291 a întrebat:

Buna TpU! As avea o intrebare mai mult pentru baieti, daca o fata are zona intima mai grasuta va deranjeaza?

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Mie chiar imi place. Cand vad o pasarica mai "carnoasa", imi doresc sa musc din ea! happy

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai zona intima grasuta atunci esti tu insati cam grasuta si este chestie de gust, ca nu toti baietii plac fetele grasute, cum nu toti baietii ajung sa faca sex cu fetele grasute.

| deea18291 explică (pentru Violleta2022):

Nu sunt deloc grasuta draga Violeta

| Violleta2022 a răspuns (pentru deea18291):

Este imposibil sa ai pasarica grasa si sa fii slaba. asta chiar nu am auzit pana la tine.

| mihai69 a răspuns:

Dacă e perfect epilată, nu.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Sofer a răspuns:

Nu. Pentru ca intra mai comod junioru in tunel.

| VoidEternal a răspuns:

Nope.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Depinde cât de bine arată, contează să aibă un aspect estetic dacă vrei să scoată un bărbat din minți, insă multora le pasă doar cum se simte. Eu de exemplu am fost in pat cu o fată plinuță, și acolo jos arăta ca un p*rn star

| Tokyo44 a răspuns:

Nu.
Slaba, grasa … nu poate fi umbrita de bucuria ca am ajuns la ea!