| Atila1 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Care aveti relatii cu fete leoaice(zodia leu) si cum merge relatia?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai du-te ma cu zodiacul in relatii.ai ajuns rau ca barbat daca judeci femeile dupa zodii din reviste. ai intalnit astrologul perfect si nu stim noi? zodiacul este o prostie.viata reala este concreta. traieste mult si citeste zpodiacul mai putin mai BARBATE.

4 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Crezi ca zodia are vreo importanta?laughingSi gemenii sunt aceeasi zodie dar majoritatea sunt foarte diferiti(de la o extrema la alta). Deci nu are cum sa fie valabila chestia cu zodia.De multe ori sunt chestii generale. Dar de exemplu cum scrie si in zodiac (ex"azi zodia leu o sa primeasca o marire de salariu" si unul primeste dar altul saracu nu are nici acoperis asupra capului, dapai servici si mariri). Fiecare persoana e diferita in felul ei. Niciodata nu o sa se asemene in totalitate cazul tau cu al altuia, chit ca e vorba de zodie, familie etc. Importanta e persoana la care faci referire si cat de bine va intelegeti. Sper ca te'am ajutathappy.

| vlad24tm a răspuns:

Pai eu is leu si merge binewinking

| Atila1 explică:

True!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff... mai nou alearga antilope.