| Homer1999 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii in zodia fecioara? ( Intrebare pentru fete)

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa nu mai crezi in aceste inutilitati deoarece n-au nici o legatura cu realitatea. Daca oamenii nu sunt la fel cum te astepti ca persoanele din zodia balanta sa fie ipocrite sau aia din capricorn incapatanate? Mai bine ai alege alt fel un baiat, evitand zodia lui.
Sper ca nu te superi...

| melis13 a răspuns:

Daca esti zodia balanta nu e prea bine...adica si eu am cautat ceva despre zodii si spuneau ca cei doi se potrivesc... dar nici pomeneala.

| Wøodenpints a răspuns (pentru melis13):

Trebuie să fii cel puțin retardat mintal să ai impresia că niște nimicuri cum sunt zodiile, au vreo legătură cu felul în care este un om.