| petalouda a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce admirati/ va place la o fata? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| Florin123456789 a răspuns:

Baietii adminra in primul rand cum arata, apoi starea materiala si pe ultimul loc ce are in suflet.
Ti-am raspuns sincei si sper sa nu ne injuri pe toti barbatii.

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Funda la Florin123456789.E adevărat în totalitate ce a spus el. Măcar a fost sincer.

| Dennys1521 a răspuns:

Moral-inteligenta,intelegatoare,desteapta,cu caracter puternic
as putea zice...ca conteaza ce are in interior si nu in exterior, in fine daca as zice asta as fi ipocrit.
deci fizic-cu forme frumoase, picioare frumoasasmugfrumoasa si la fata normal.
deci cam atat
baftawinking

| sorinL1 a răspuns:

Sanii pentru ca noi nu avem.

| BraticeviciBogdan a răspuns:

Depinde. fiecare animal (barbat) are preferintele lui... unii vor sa arate bine, altii cauta fete cat mai proaste pentru ca sunt usor de manipulat, altii fete inteligente pentru a putea purta si o conversatie cu fata respectiva etc.

| ykrabor a răspuns:

Salut,
Admiram fizicul, ne place comportamentul, pentru ca suntem baieti big grin.