| DianaPrepelita a întrebat:

INTREBARE PENTRU BAIETI : cum va place sa arate si sa se compoarte o fata? Spuneti-mi TOT despre ce admirati la o fata

Răspuns Câştigător
| FlyingSoul a răspuns:

Eu vreau ca o fata sa fie placuta la privire (adica cum te uiti la ea sa nu iti vina sa intorci capul), sa nu injure, sa se comporte frumos (sa nu ragaie ca o scroafa sau sa se scobeasca an nas) sa nu se priceapa sa franga inimi. Formele... pff eu nu prea ma uit la asa ceva.

Serios vorbind... eu as mai visator si cand iubesc o fata o iubesc din inima nu din... aparat!

3 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Mie imi place sa fie draguta frumusika si sa se comporte normal hai serios sa nu exageram

| Joky a răspuns:

Mie imi place sa fie cat mai naturala, draguta, deschisa, sincera, sa nu injure si daca se poate sa fie si bombastica.

| DianaPrepelita explică:

Frumos,,poetumelancolic,, sa vedem ce mai zic altii, si poate iti dau funda