| kytty a întrebat:

Intrebare pentru baieti:

ce adorati la o fata?hee hee
ce asteptati de la o fata?thinking
in dormitor ce fantezii aveti?:d

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Fantezia mea e sa vad o fata cuminte, care ma iubeste cum incepe sa fie o fiara ( sau macar incearca sa fie ).

identitate
| identitate a răspuns:

O femeie care nu gandeste ca @bibitica.happyRestul vine de la sine. Fanteziile se impartasesc, se discuta si se pun in practica in doi, nu se discuta cu intreaga "comunitate".

| stefangeles a răspuns:

Interesant... dupa ce imi voi incepe viata sexuala am sa-ti raspund la intrebare! happy

| Roby67 a răspuns:

Ei vezi, lucrurile astea nu le discut, le savurez.

| ZeroBarat1 a răspuns:

Cel mai mult imi place cand imi zambeste :X., ma simt cel mai bine :X:X

| bibitica a răspuns:

Pai in primul rand sunt fata!
In al doilea voi ( baieti ) adorati la o fata corpul ei
In al treilea rand voi asteptati de la o fata orice
In dormitor este sexul tipetele noastre si...
Gata te-am rezolvat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cel putin ador o fata ca ea sa fie copilaroasa, sa ma alinte, dar in acelasi timp sa aiba o gandire matura, inteligenta si sa fie iubitoare si atentabig grin
Daca e fata potrivita, ne va oferi fara sa cerem, fara sa asteptam dupa ceva anume.
Sincer eu am o fantezie cu o fata asiaticabig grin Nu am sarutat nici una si chiar as vreabig grin poate chiar si mai multlaughingbig grin
Bafta!