| bombonika17 a întrebat:

Intrebare pentru baieti... voi ce fantezii aveti?

12 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Iti zic pe mess daca vrei k e mult de povestit ca am fantezii erotice

| a răspuns (pentru eurynomus):

Da messu laughing

| eurynomus a răspuns (pentru ):

Eurynomus3free e mesul meu, te astept sa discutam

| TheUnForgiveN a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
Damn omule! Uite-te si tu! 3 din astea m-ar satisface complet
. Orgasm!

| Annim a răspuns:

Hummm... Visez sa ajung pe luna, asta-i fantezia mea laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

As vrea sa mananc o pizza cu gem de prune.

| Numero1 a răspuns:

Momentan am o fantezie zu mancarea, mai tarziu o sa am o fantezie cu dusu apoi una cu perna si apoi una in somn cu Jennifer Lopez. Mai multe detalii nu dau sa zicem(Spoiler) ca J-lo este maestra in pornosaguri si stie sa manevreze castravetele si din fericire pentru mine a ramas fara castraveti.

| Vibrations a răspuns:

Fantezia mea e să mă plimb cu asta:

http://4.bp.blogspot.com/......0black.jpg

| Reginald a răspuns:

Eu visez ca omor femei, apoi le violez, dar e ciudat, fiindca nu vreau sa le omor, le omor din greseala, de ex. noaptea trecuta am aruncat un cutit la o tipa(nu stiu de ce), si i-a intrat in gat, apoi am mai aruncat 2, ca sa moara mai repede, si 1 dintre ele i-a intrat in san, apoi in timp ce murea am violat-o, a fost super...

| JackWolfskin a răspuns:

2politiste rele

| k1d0 a răspuns:

Uni mai erotice big grin si romantice

| ANDRErock a răspuns:

Sa dorm si sa uit de toate...