| anonimaaa123 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Ce fantezii aveti >:? Ce v'ati dori sa va faca partenera dar nu aveti curaj sa'i spuneti?

8 răspunsuri:
| Decebal a răspuns:

Mîncare, la asta cel mai putin se pricepe crying

| EuBabuinEste a răspuns:

Anal,oral, de tote, tote-s bune =p~

| dragos9234 a răspuns:

Sa imi taie penisul.

| Willis a răspuns:

Dimineața în timp ce dorm, să mă trezesc în timp ce iubita /nevasta îmi face oral. Apoi să continuăm cu 69.

| Vibrations a răspuns:

Sa-mi faca ceva bun de mancare. E o fantezie sexy dar in acelasi timp irealizabila...

| robertbora a răspuns:

Cum sa nu ai curaj sa-i spui? Comunicarea intr-o reletie este deosebit de importanta! Iar daca tu ai anumite fantezii erotice, chiar trebuie sa discuti cu ea! daca ti se pare ca ea nu ar fi de acord si ti-e teama sa-i zici, gandeste-te ca poate si ea are anumite fantezii si tot de rusine nu iti spune, dar daca ii spui sunt mari sanse sa fie de acord, iar daca nu-i de acord stai linistit ca nu te impusca! adica o sati zica ca ea nu vrea asa ceva, dar crede-ma ca pe parcurs se va razgandi daca stii cum sa te compoti cu ea! deci bafta!

| JohnnySiPunct a răspuns:

"menage a trois" cu cea mai buna prietena a ei

| laurxfun a răspuns:

Sa-i fac sex anal