| alexaalexandra a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce fete preferati? brunete/blonde/grase/slabe/ochii/temperamentul?

12 răspunsuri:

Si eu daca sunt fata nu pot raspunde?rolling on the floorrolling on the floorpoate imi plac si mie fetelehappy
si blonde si brunete slabe ochii albastri ca cerul senin!

| floand a răspuns:

Pai, roscatalaughing nu grasa nici slaba, sa am pe ce pune manahee hee ochii nu conteaza pentru mine, temperamentul.sincer.sa nu fie impulsiva sa fie delicata. Sa fie ca iubita mea!

| vali_6207 a răspuns:

Blonde, brunete numai grase sa nu fie, ochii verzii, draguta sa fie ca degeaba e blonda, bruneta, slaba ochii verzi dk zici ca e din revista FOAMEAlaughing

| KoWalSky a răspuns:

Bruneta, slabutza, mica de statura, ochii nu conteaza si sa nu fie prea vorbareata big grin

| bvstefi96 a răspuns:

Bruneta, ochi verzi potrivita si sa fie draguta.

| dydy22 a răspuns:

Nici una dintre ele mai bine o fata simtita decat nesimtita, o fata naturala as prefera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poai da imi plac in special blondele slabe cu curu mare.:X:X:X da imi plac si brunetele da alea mai pitzypoance

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nici blonde nici brunete etc nu contiaza,, nu contiaza frumusetzia,, da contiaza sinceritatia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt frumoasebrunetele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer blonde, slabe, cu ochi verzi rele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar vreti o fata bruneta frumoasa da-ti add la bebeshukara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonda, cu ochi albastrii, de statura medie, sa fie draguta, sa nu fie nici prea slaba dar nici grasa, sa fie intelegatoare