| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce fel de fete preferati,brunete, blonde sau roscate?

26 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Sau...purple,blue,green

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Portbagaj misto sa aiba, nu ma intereseaza culoarea.

| Duucu a răspuns:

Mie-mi plac blondele, dar nu e o idee fixata... unei fete frumoase ii sta bine orice culoare de par.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am intalnit fete extrem de frumoase din toate categoriile de par (lung, scurt, drept, cret, brunet, roscat, blond, saten) deci n-am ce sa aleg.
Pana la urma, unei fete frumoase ii sta bine si cheala.

| Maxnonymus a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa nu exageram laughing

| anonim_4396 explică (pentru Maxnonymus):

happy
Pe unele le prinde si chelia, ma rog, nici chiar chele, acolo un 1, 2.

| Maxnonymus a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e altceva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Roscate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi pasa de culoarea parului. Sunt alte criterii mult mai importante.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fund, sani, chesti gen laughing?

| DarkAndDreary a răspuns:

Pentru mine nu e importanta culoarea parului.

| Blamely a răspuns:

Șatenele și nu știu de ce le-ai omite. Oricum fiecare are preferințele lui.

Răspuns utilizator avertizat
| Salahadin73 a răspuns:

Redheads.

| TeckTonik997 a răspuns:

Satene... nu vreau sa iti dau peste bot ca ai uitat de ele, chiar asa e

| Ottakringer a răspuns:

Brunete sau roscate happy

| Skilline2012 a răspuns:

Satene sau brunete.

| xStixx a răspuns:

Roşcatele!; x
Am o fantezie...să zic aşa, vreau să fac sex în natură, când plouă, cu o roşcată. rolling on the floor)))))
Ştiu că am deviat de la subiect, dar nu m-am putut abţine să nu scriu asta. rolling on the floor))))

| TurboBoost a răspuns:

Roscate.

| frouzz a răspuns:

Mie imi plac in culorile curcubeului rolling on the floor

| sLy007 a răspuns:

Toate!

| BloodMoney a răspuns:

Fiecare barbat gandeste altfel, are alte conceptii. Deci nu tuturor ne plac femeile roscate, blonde brunete. Daca mie imi plac blondele, altuia ii pot place roscatele si altuia brunetele. Sper ca ti-am fost de folos.

| sergiUZzzzz a răspuns:

Da

| carman a răspuns:

Blondeeeeeeee!