| Zapqa a întrebat:

Asta e mai mult pentru baieti dar si pentru fete...
Cum va plac fetele?
Cu fund,sani si talie?
Bronzate?
Blonde,roscate,brunete sau satene?
Cu ochii caprui,albastrii,negri sau verzi?
Slabe, numa bine, sexy sau grase?
Mersi :*

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Grasa, cu par pe fata si la sub-brat, stirba si sasie daca se poate

4 răspunsuri:
| ZK a răspuns:

Cum o nimeresc!

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Din pacate nu toti baieti au aceleasi gusturi cand vine vorba de fete depinde de ce baiat vrei sa impresionezi dar de obicei noi baieti avem obiceiul sa ne uitam la sani fund si fata deci

| LeMoN19 a răspuns:

Pentru mine caracterul e cel mai important, eu de exemplu a intalnit o fata perfecta la corp.dar nu m-a atras absolut deloc.

| Radomir a răspuns:

Pentru mine nu conteaza fundul sani talia atata timp cat sunt normale fara sa iasa in evidenta...
Cel mai mult conteaza sa fie graguta desteapta si cele mai importante lucruri sa fie serioasa si cuminte...