| anonim_4396 a întrebat:

Hey, baieti in zodia taur; am o intrebare pentru voi-ce fel de fete preferati? brunete, blonde, mai grasute sau mai slabute.si alte detalii plss!big grin

2 răspunsuri:
| BadBoyCristy a răspuns:

Blondele si satenele ( dar pot face exceptii, logiclaughing ), mai slabe, neaparat sa fie destepte, si sunt sensibil la ochii caprui si verzi, sa aiba picioare lungi si frumoase si sa aiba sanii si fundul sexy (sa nu ma dai la spam:-ss)

| JesterRO a răspuns:

Buna.
Pe mine personal ma omoara brunetele, dar nu cred ca-i din cauza zodiei, ci din cauza faptului ca pur si simplu mi se par mai senzuale, cu picioarele mai pe pamant. Si mai romantice. Si parca au un gust mai bun (ma refer la gusturi, stii tu).
Mai slabute prefer, inca (si sper sa ramana asa) nu am fetish-uri.
Degeaba zic unii ca blondele sunt nu stiu cum si ca arata excelent, pfoaai - "blonda buna", ca sunt probabil doar cateva exceptii, in rest, doar niste artificiale.
Esti tauroaica? (raspunde-mi pe privat daca vrei, ca probabil voi uita sa ajung aici din nou).
Pa pa.