| ramonia a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Ce parere aveti despre fetele de 19 ani, care inca sunt virgine?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E ceva personal, nu e de dat cu parerea. Cunosc, si sunt ok.
Fug de virgine atunci cand caut aventuri, dar in nici un caz nu as renunta la un inceput de relatie pentru asta, si nu consider 'innapoiate' sau mai stiu eu cum, fetele care au terminat liceul fara sa faca sex.
Nu te afecteaza cu nimic chestia asta, sexul e pentru tine, il faci cand si cu cine iti place, si nu vei da niciodata explicatii "publicului" pentru el.

21 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fete bune, conservatoare, ignorante partial probabil, neatractive, cu sanii mici sau deloc, poate le si miroase gura sau jos, timide, sau sarace si care considera ca himenul are valoare mare la maritis, etc.

| whatevernvm a răspuns:

Iti raspunde Flori imediat

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

Mintile mari gandesc la fel

| Sociopat a răspuns:

Bune de dezvirginat

| RAY a răspuns:

Pentru mine nu inseamna nimic, sinceritatea, seriozitatea chesti sf care le caut eu la sexul opus nu sta in faptul ca e virgina am cunoscut eu perverse, materialiste, ipocrite si virgine

| corbulalbrosu a răspuns:

Parerea este exact aceeasi ca si in cazul fetelor care si-au inceput deja viata sexuala. Acest aspect nu ar trebui sa aiba vreodata si in nico conjunctura absolut nicio semnificatie. happy

| Emilian65 a răspuns:

Foarte buna.

| LoveSleep a răspuns:

Sunt urâte.

| Nemessys a răspuns:

O zici ca si cum ar fi ceva anormal rolling on the floor)))

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu e nenorocire. Dupa o anumita varsta daca arati cat de cat bine si inca esti virgina, clar esti plina de frustrari si nu te vrea nimeni.

| ramonia explică (pentru UnBroken2016):

Sau pur si simplu vad cum toti vor doar aventuri, iar eu nu vreau sa incep in felul asta.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru ramonia):

Toti? Ai intalnit tu toti baietii de pe planeta? Cam greu de crezut. Dar nu e problema, nu ai fi prima sau ultima virgina de 30 de ani. Cu mentalitatea asta cu "toti", ajungi acolo.

| seth2016 a răspuns:

Fete cuminti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca mai corect ar fi fost "Ce parere aveti despre fetele majore, care sunt virgine?". Dar trecem peste asta. O parere buna in principiu, insa unele au avut unele motive de a ramane virgine in timp ce altele chiar si-au dorit acest lucru. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna in principiu, insa unele au avut unele motive de a ramane virgine in timp ce altele chiar si-au dorit acest lucru. happy

| armand69 a răspuns:

Proasta

Răspuns utilizator avertizat
| ramonia explică:

Toti pe care i-am cunoscut** rectific. Ai dreptate, e gresit sa generalizez

| UnBroken2016 a răspuns (pentru ramonia):

NAspa de tine atunci. Atragi doar baietii de genul saaaaaau, aia mai de treaba nu sunt atrasi de tine. Soarta. ORicum la varsta asta majoritatea "relatiilor" nu tin, dar tu esti speriata de bombe se vede. E totusi bine. SUnt multi ratati care vor la 30 de ani sotie virgina, pentru ca sunt praf si le este frica sa ii compare nevasta cu cei de dinaintea lui.

| HDReady a răspuns:

Dacă e si draguta, o iau de nevasta

| AnotherDragHarry a răspuns:

Minune