| Denii_9937 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : ce parere aveti despre fetele mici de inaltime?
Eu am 1.60 si sunt foarte complexata, nu ma duc niciodata la o intalnire din cauza asta. Sau daca un baiat mai inalt si frumos vrea sa fie cu mine nu accept (chiar daca imi place) deoarece consider ca nu sunt destul de buna pentru el.
PS : eu sunt fata din poza.

Răspuns Câştigător
| Eu4EverX a răspuns:

Nu fi proasta! (scuze ca iti spun).

Nu conteaza ca esti mica de inaltime si eu sunt si multe fete sunt la fel. Din moment ce un baiat te place si te cheama la intalnire inseamna ca nu il deranjeaza inaltimea ta.

Esti foarte frumoasa, trebuie sa ai mult mai multa incredere in tine.

Chiar daca nu sunt baiat, am raspuns la intrebarea asta pentru ca stiu ca baietilor le plac fetele mai mici de inaltime ca si ei, nu cand iti iei tocuri sa il bagi sub radical.

19 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Draga mea! Te-am studiat cu atentie. Ai inaltimea perfecta! Toti barbatii care au minte si-ar dori o iubita ca tine! Esti frumoasa, esti desteapta, ai un corp superb,...

| Pacala a răspuns:

La cum arati... nu pricep de ce ai fi complexata :p

| oz a răspuns:

Mie imi plac fetele mici in mod special.Nu am nicio problema atat timp cat e mai mica decat mine happy

| denysame a răspuns:

Eu am 13 ani si 1, 64 dar sa stii ca nu inaltimea il face pe om, nici dragostea Este foarte urat ca il refuzi pe bietul baiat pe care te place

PS:Inaltimea nu cinteazawinking

| MaeRi a răspuns:

Eu am 1, 55 si u te plangi ca ai 1, 60 C'mon...

| RMihai a răspuns:

Ii super ok inaltimea ta, nu mai fi complexata degeaba, arati f.bine (daca chiar tu esti in poza) inaltimea nu ar trebui sa iti faca nici o problema

| EyesSad17 a răspuns:

Ce tu aia din poza? rolling on the floor foarte tare dar nu esti rolling on the floor si mai rau de astea toti d cred rolling on the floor hello poza asta e din twilighttttt.rolling on the floor rolling on the floor foarte tare

| Decebal a răspuns:

1. 60 e inaltimea medie per o fata... happy

| Denii_9937 explică:

Wow nu credeam ca o sa primesc atatea raspunsuribig grin

va multumesc tuturor:*

| Denii_9937 explică:

Bine mi-am schimbat poze...laughing in fine

| FanMJJ a răspuns:

Incearca sa gasesti baiatul care nu prea pune pret pe inaltimea tawinking

| BackAgainToTPU a răspuns:

Nu conteaza inaltimea!
Fiecare e diferit!
Spunea o fta mai sus ca are 13 ani si 1, 64.
Si eu sunt pe dos, cred de multe ori ca sunt prea inalta laughing (1, 74)
Nu merita sa te izolezi de baieti pentru asta!
Uneori as da orice sa fiu cu 10 cm mai mica laughing
De ce, nici eu nu stiu!

| anonima122 a răspuns:

Buna! nu conteaza inaltime, eu am 1, 65 i am 12 ani dar am iesit cu baieti si de 1, 70, 1, 75

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar sincer nu este nici un fel de problema, nu trebuie sa te jeneze acest lucru, asa ai fost lasata de dumnezeu nu ai ce face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fiu sincer: esti cam mica...incearca sa porti tocuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac mult fetele mai scunde.Nu e nici o problema ca esti mai mica, ti-am zis, mie unul asa imi place sa fie fetele.Si din cate vad in poza, esti foarte frumoasa si arati bine. Du-te la intalniri si nu mai refuza baietii inalti.

Răspuns utilizator avertizat
| Verisaghin_Claudia_1989 a răspuns:

laughing) eu am 1, 57 inaltime si stau cu prietenumeu de 2 ani el are 1, 93...nu e asta o problema....cateodata ma simt naspha, dar imi trece.