| sleeppy a întrebat:

Buna,deci am o intrebare, am iesit cu un baiat dar e prea inalt pentru mine( eu 1.60 si el 1.90) cred ca e prea mare diferenta in inaltime,insa el ma place si vrea sa fiu iubita lui, cum credeti conteza inaltimea, sau o sa arat prea caragios? dau funda
:*

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer chiar m-am intrebat cum se saruta astia asa inalti cu fetele micute
sincer e cam ciudat sa ai un iubit asa inalt, da faci cum vrei tu

| SkyPilot a răspuns:

Nu conteaza ce crede lumea, conteaza numai ce credeti voi doi. Am vazut astfel de cupluri, am vazut si cu fata mai inalta cu un cap decat baiatul. Daca voi va placeti unul pe celalalt, de ce nu?

| Lawliet14 a răspuns:

O stii pe Kim Kardashian? Nu ca as fi fan dar au facut-o vedeta americanii. A umblat cu multi baschetbalisti: Kris Humphries (2.06), Shaquille O'Neal (2.16), sunt doar doi ce-mi vin in minte. Ea are 1.59, cat tine. happy

| Jardelin a răspuns:

Chestie de obișnuința si pentru voi si pentru lume! Dar pina la urma dragostea contează. Eu cunosc un caz invers, cu o diferența mai mare de înălțime. Si e totul foarte ok între ei.

| hydrantmarian a răspuns:

E, ok, decat invers

| AlexVernica a răspuns:

Nu estee nimic pe parcurs tu o sa cresti si el poate se va face mai mic

| qTheo a răspuns:

Nu vei arata deloc charaghios. Baietilor le plac fetele mai pitice ca ei :X (ca mie laughing ) nu girafele de 2 metri. Noroc cu relatie. Nu vă va afecta repatia absolut deloc. O seara frumoasa!

| Bratu_Razvan_1998 a răspuns:

Atata timp cat tie iti place acel baiat din punctul meu de vedere e ok