| EuuuLis a întrebat:

Baietiii ce parere aveti de fetele mai mici de inaltime? Adica 1.60?

30 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai înălțimea contează?
Fata mai are și caracterul, mersul, ținuta vestimentară, etc.
Pa, pa.

| raluca0306 a răspuns:

Ce parere sa am? fiecare e dragut in felul lui, indiferent inalt/scund.

| raluca0306 a răspuns:

Personalitatea conteaza mult, mult mai mult.

| RAY a răspuns:

Toate la fel, ce conteaza inaltimea?

| Latinmoon a răspuns:

Conteaza personalitatea nu inaltimeabatting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Latinmoon):

Doamnerolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Latinmoon):

Daca nu-s grase e ok, eu chiar le consider dragute

| Latinmoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt slaba laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Latinmoon):

Da,si eu

| Latinmoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca biscuitele in dunga? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Latinmoon):

Cam asa ceva, lumea ma confunda mereu cu un copil de 14 ani, si cand zic ceva incep sa zambeasca si fac mutra aia zambitoare, gen, ce dragalas, e chiar frustrant

| Latinmoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Vai vai puppy dog eyes
Asa si?
Lasa lumea sa vorbeasca n-ai de ce sa disperi papagali doar repeta nu ai ce sa le ceri!
Ei bine asa esti tu cui ii place sa vorbesca cu tine vorbeste cui nu sa faca pasi!winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Latinmoon):

Cred ca asa e

| Latinmoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Fruntea sus totul va fi bine! >big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Latinmoon):

Bine,nu-i chiar o drama asa de mare, nu-s chiar asa de slab incat sa mi se vada coastele

| Latinmoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai daca asta e felul tau de a fi nu prea conteaza parerea lumii sti cum este comenteaza intruna vrute si nevrute la fel ca tine cu raspunsuriile mele laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu contează înălţimea, important este caracterul unei persoane, cum te înţelegi cu persoana respectivă.
Te pup!

| Foxyyyy a răspuns:

Atat am si eu, multi au zis ca adora minionele si nu mi-am dorit niciodata sa fiu mai inalta de atat.Plus ca iti poti gasi un partener mai usor fiind mai scunda.Nu pricep de ce vedeti asta un dezavantaj, eu ador sa fiu asa si port tocuri foarte rar, doar la evenimente.

| ExPeRyMeNt a răspuns (pentru Foxyyyy):

Nu cont cat de inalt esti ma, conteaza comportamentu si alte chesti si daca esti inalt ce faci crezi ca faci ceva mai bine sau ce? Tot la fel e si daca esti scund si inalt nu cont conteaza comportamentul cel mai multwinking

| Foxyyyy a răspuns (pentru ExPeRyMeNt):

Am zis eu altceva? Wtf, ganditi si voi inainte sa scrieti ceva.Aici vorbeam strict de statura.

| Vektor a răspuns:

Is faini ca li pot lua cu o mana big grin

Răspuns utilizator avertizat
| eaglewatch01 a răspuns:

Ador mignonele...Nevasta mea face parte din aceasta categorie.Eu am 1, 80 si 85 kg, ea 1, 55 si 50kg, deci nici o problema, din punctul meu de vedere.

Răspuns utilizator avertizat
| Đεмоη a răspuns:

happy oh.te minunezi destul de des aici pe TPU.Ce parere sa ai.tu ce parere ai de o fata de 1.90 si 100 de kg?

| Electro622 a răspuns:

Nu stiu daca e ciudat, dar mie imi plac fetele mai scunde decat mine. uneori dau impresia ca vreau sa domin si este oarecum adevarat dar conteaza mai mult caracterul si felul de a fii, asa poti sa intalnesti o fata cu inaltimea pe care o doresti si sa fie ipocrita! funda?

| letni a răspuns:

Eu prefer fetele sub 1.70 happy Me gusta 1.60

| VSRL a răspuns:

Salut! aceeasi parere pe care o am si despre baietii mici de inaltime! Adica 1.70!

| PisicutzaMik15 a răspuns:

Conteaza sufletul nu inaltimea

| DoctorIlarie a răspuns:

Buna Ziua/Seara, In caz ca o fata are 1.60 sau mai mult. Eu personal cred ca daca o sa fie in postura de a-i face sex oral unui baiat va fi mai usor pentru ca nu va mai fii nevoita sa stea in genunchi (Parerea mea).