| anonim_4396 a întrebat:

INTREBARE PENTRU BAIETI!
Ce trebuie sa va spuna fetele ca sa va cucereasca, daca pot sa spun asa si cand cedati si treceti peste orgoliu? A, si cum reactionati daca va place o fata, adica ce gesturi faceti ca sa ii aratati ca va place de ea fara sa ii spuneti!

7 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Incep cu sfarsitul cum ii demonstrez unei fete ca o plac fara sa-i spun - ii cumpar flori, ii dau un trandafir mare si rosu, nu stiu, eu de obicei sunt mai direct ii spun omului verde-n fata.

Ce ar trebui sa ne spuna..."Vreau sa fiu cu tine"

Trec peste orgoliu atunci cand persoana merita asta. Da da stiu "vai da ce important te crezi" etc. Zic asa din principiu, relativ desigur si la caracterul si comportamentul meu.

| RAY a răspuns:

Daca e cat se poate de dezbracata si sa arate bine

| Zabbyel a răspuns:

happy orgoliul meu e de vulpoi love struck orice va zice "ma voi lasa cucerit" love strucklove struck
la gesturi incerc s-o sarut love struck so mangai love struck so rasfat love struck

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Tre sa se dezbrace in gogoasa goala si m-a cucerit.

| Seyko a răspuns:

Fii sincera cu el, spune-i ceea ce simti, si o sa vezi ca el o sa lase orgoliul deoparte.

| DPaul a răspuns:

Hmm. mie sincer o fata ca sa ma cucereasca nu trebuie sa imi zica mare lucru. poate sa nu imi zica chiar nimic, niste priviri pe furis, un aspect exterior ok. si un acel ceva imi e de ajuns.

Cum ii arat unei fete ca o palc fara sa-i spun. hmm. un trandafir, ciocolata, o ajut cu ce pot, ii arat ca imi pasa, o privesc mai mereu. si cand vad ca ma vede ca ma uit la ea..imi retrag privirea sfios. ca sa isi dea seama ca nu ma uitam sa vad ce culoare ii e bluza laughing

| Sardinaaa a răspuns (pentru DPaul):

Dar ce e acel ceva pe care ar trebui sa il avem noi fetele?