| IssaMicutssa a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Ce va incita mai mult, boxerii sau bikini? Cand sunt purtati de fete, normal.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Ce conteaza ce lenjerie intima poarta fata iubita! Intr-adevat, atunci cand faci sex cu o fata oarecare, doresti sa fie cat mai sexi, dar niciodata aceasta "partida de sex" nu se va ridica la nivelul unei " partide de dragose", facuta bineinteles, cu fata iubita!

19 răspunsuri:
| dydy22 a răspuns:

Pe mine ma incita si o fata cu tanga si cu boxeri, o fata este sexy si cand este imbracata semi goala

| AlexanderAdrian a răspuns:

Deci domnisoara, bikini este un costum de baie format din doua piese - chilotii si sutienul. Iar boxerii sunt o singura piesa.

Iar bikini se poarta evident pe plaja nu in dormitor. Asa ca poate vrei sa reformulezi intrebarea.

Cred ca ai vrut sa intrebi daca pe baieti ii incita mai mult niste tanga sau niste dictai boxerii care-ti acopera tot.

Fetele nu prea poarta boxeri, prin definitie boxerii sunt purtati de baieti. Iar boxerii pentru femei sunt niste chestii sinistre. Poate sa-l incite pe tataia

http://www.uniconflenjerie.ro/3-4-large/boxeri-cu-talie-inalta-dama.jpg

| raluk27 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Si astia cum se numesc, daca nu "boxeri de dama"? http://www.google.ro/......tp?/images

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru raluk27):

P-aia cu dantele, gretosi, sa-i porti tu, in baie, singura.

Dantela mi se pare cel mai scarbos lucru inventat la lenjeria de dama.

Boxeri sexy de dama sunt asa
http://ro.bfashion.com/......-35639.jpg

| raluk27 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Aia cu dantela se numesc tot chiloti, dar sunt modelul "full brief". Sunt pentru cele cu putina burta. Nu ii confunda cu boxerii de dama. Sunt n feluri de chiloti: cu talie foarte joasa, dar care acopera tot fundul si il ridica, cu talie inalta, dar decoltati intre picioare (cum se purtau in anii '80-'90), tanga in V, tanga ata ata etc. Fata s-a referit la boxeri de dama. Nu exagera! Cred ca ai inteles foarte bine de la inceput.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru raluk27):

Indiferent de boxerii lu peste prajit, bikinii sunt tot pentru plaja toata ziua.

| Danysan a răspuns:

Nu conteaza ce poarta -Ci fata care ai poarta.Restu sunt doar timp pierdut. Oricum ca baiat te intereseaza sa o vezi goala -uneori devine chiar deranjant sa stai dupa ea si sa o dezbraci -nu prea repede si tampenii din astea importante.Ca cica, contribuie la preludiu -cred ca lesin de ras -poate pentru ea nu si pentru mine.

| unknøwn a răspuns (pentru Danysan):

Dacă pentru tine preludiul e o chestie deranjantă înseamnă că n-o să satisfaci niciodată vreo femeie.
Pe câte femei le-ai dus până la orgasm fără preludiu calumea?

| raluk27 a răspuns:

O sa raspund, chiar daca sunt fatahappy pe baieti ii incita sa nu porti nimic. Ce mai conteaza lenjeria atat timp cat oricum va fi indepartatahappy?
Mie tanga/bikini mi se par scarbosi. Asta pe langa faptul ca sunt incomozi si nesanatosi. Nicio fata nu arata bine in tanga. Poate doar alea care sunt foarte slabe, lucrate si au un fund mai mult decat perfect.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru raluk27):

Exact.

| Foxyyyy a răspuns (pentru raluk27):

Pai si hainele de pe tine vor fi indepartate. Asta inseamna ca nu mai conteaza deloc cum te imbraci?! laughing Orice detaliu conteaza.

| raluk27 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Daca avem in vedere scopul initial, acela de a incita, nici hainele nu conteazahappy mi se pare stupid sa investesc bani in lenjerie intima cu fel de fel de "detalii".

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ma incita femeia, nu ceea ce poarta big grin

| sensualus a răspuns:

Mda... nu esti decisa ce sa porti mai multhappy

| feraryyy78 a răspuns:

Boxerii is pentru baieti, fetele doar au furat de la noi. Cum ar fi sa purtam si noi vara la plaja tanga? Bikini pentru fete, boxerii pentru baieti!

| Chrischan a răspuns:

In general femeia fara nimic pe ealaughing da pana sa ajungem acolo iti recomand boxeri

| dennisbaiat a răspuns:

Buna o sa iti raspund sincer cu "gandirea de baiat", daca fata poarta colanti normal tanga cat mai minusculi, pentru a-i admira posteriorul, daca poarta orice fel de pantalon alb (culoare deschisa ), normal tanga, daca poarta fusta mulata la fel tanga, in celelalte cazuri pot merge si boxeri sau chilot normal care au inceput din nou sa fie la moda.

| mariusdlk12 a răspuns:

Depinde de corp. Pe mine boxerii