| OnlyGirl a întrebat:

Intrebare pentru baieti! Ce va place la o fata, cum ar fi fetele pe placul vostru?

funditabig grin

Răspuns Câştigător
| kmilutz a răspuns:

Sa fie draguta; a nu se intelege frumoasa.Sa arate bine la corp; a nu se intelege "buna". Dar cel mai important sa fie amuzanta, deschisa la orice subiect.Sa`mi faca placere sa ma intalnesc cu ea.nu stiu, e greu de explicat in cuvinte toate detaliile.Atata pot sa-ti spun ca pana acum tot timpul lipsea cate ceva laughing. da tie ce iti place la un baiat?

8 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Sa fie draguta, sa aiba personalitate, sa nu aiba fite si sa aiba ochii caprui:X:X:X

| cossmy a răspuns:

Pune o poza...si o sa aflii cum estiwinking

| OnlyGirl explică:

Pai mie imi place la un baiat exact ce iti place tie la o fata(pentru kmilutz)

| IQOnly a răspuns:

E mult de descris fata perfecta din mintea mea.Crede-ma poate sa fie cea mai frumoasa fata din univers daca e nesuferita sau plictisitoare atunci...pa pa.

| Seвi a răspuns:

In primul rand sa fie macar frumoasa. sa comunice cu mine sa fie onesta(sincera)intelegatoare mai mica decat mine la inaltime(putin de tot big grin)sa aiba gusturi bune.sa stie sa sarute(daca nu o invat eu)si sa fie civilizata oricum ar fi mai multe de spus.

| ionutz93 a răspuns:

Destiapta si frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie fete. mie-mi plac fetele.

| Pentium a răspuns:

Sa fie sincera si sufletista (empatica, miloasa).
Sincera = nici macar sa nu-si inchipuie ca poate minti atît de bine încit EL sa nu simta/afle.