| 1234567890_7534 a întrebat:

Pt baieti.
Daca vor pot rapunde si fetele...
Ccum at trebui sa fie o fata sa fie p placul vostrubatting eyelashes.

2 răspunsuri:
| sasha a răspuns:

Bai ca orice baiat sa arate bine sa fie draguta si cel mai important sa stie sa vorbeasca ca daca e une proasta desi arata treznet mai mult de o aventura nici unul nu o sa-si doreasca, caci intr-o relatie cea mai importanta e comunicare ci nu cat de tare se misca salteauawinking

| gabryel a răspuns:

Sa fie draguta, simpatica, mai zapacita dar nu prea tare, sa ai ba simtul umorului, sa fie si putin vulgara, sa fie sincera, sa aiba forme, sa fie bruneta, sa fie mai mare sau de aceeasi varsta cu mine, si sa gandeasca ceea ce spune, si sa nu fie obsedata de sex...