| DOGinthecartie a întrebat:

Pt baieti... cum ati vrea sa fie o fara pe placul vostru? FUNDA big grin big grin

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eu ma multumesc cu ce am, o mama care imi face de mancare si ma ajuta, si eu o ajut cu bani daca e, pe viitor cand vin in Romania ii cer lui Dumnezeu sa ma ajute cu permisele C, CE si apoi sa intru pe tir; ii voi fi recunoscator toata viata mea.

2 răspunsuri:
| Sentinel a răspuns:

Sa mearga la sala sa aiba un tonus muscular predominant bun, sa fie inteligenta super, intelegatoare, sa fie echilibrata sa nu fie batoaza plinuta dar nici scoaba, sa aiba job, sa fie cu bun simt sa-si plateasca bautura, sa nu faca scene de gelozie atunci cand nu trebuie, sa nu ma streseze cu atentia ca simt ca am lanturi la gat, sa fie receptiva la jocuri, sa gandeasca apropiat de mine, sa nu se ia dupa lume, sa stie sa gateasca, sa ii placa sa faca curatenie, sa aiba gust la imbracaminte, sa aiba o manichiura impecabila si pedichiura dar si machiaj si cu bun simt, sa nu rada intr-una mult si prost, sa aiba bun simt sa viziteze stomatologul daca stie ca are probleme cu cariile sau cel mult sa isi cumpere dracu o guma orbit eventual ii dau eu un pachet, sa nu fumeze, sa nu bea, mai vrei? Sa aiba si masina (cel putin matiz, fara dacii, mai bine fara masina decat cu dacie), sa fie sincera si deschisa. Cam asa ar arata. Ah, sa fie bruneta sau roscat inchis-negru, ochi caprui. Dati-mi femeia asta si maine fac copilul laughing

| frank0x0 a răspuns:

Sa te faca sa vrei sa stai cu toata ziua cu ea, si cand nu e langa tine sa iti doresti sa fie!