| Roxysad a întrebat:

Intrebare pentru baieti*

Ce vor baietii de la o fata? Cum trebuie sa arate? Ce trebuie sa faca sau sa stie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ai ca e tare intrebarea, eu ca baiat mi-as dori o fata sincera, daca ma minte sa ma minta in folosul dragostei pe care mi-o poarta, macar atit mi-as dori de la o fata.,.,. sincer

9 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Afectiune, sex, dragoste
Forme obraznice
Sa aiba tente perverse si sa o duca capulwinking

| ionika17 a răspuns:

Buna.Nu ma prea intereseaza aspectul fizic. Dar sa fie o fata serioasa, sensibila, romantica, sa aiba simtu umorului.Sa stie sa ma iubeasca pe mine, nu conteaza ce stie si ce nu.Conteaza sa te intelegi bine cu persoana de langa tinehappybaftA

| Daria a răspuns:

Unii,(nu toti, dar cei mai multi)vor dor sex, nu dragoste adevarata.
Pai aspectul fizic conteaza cel mai mult, sa recunoastem.
Si in legatura cu, cum sa se poarte e la alegerea fiecaruia.laughing

| love_1456 a răspuns:

Sunt fata dar totusi vreau sa imi zic si eu parerea, deci. sunt unii baieti care zic"vai eu nu ma uit la aspectul fizic" sa fim seriosi:daca merge'ti in club si vedeti un grup de fete o abordati pe ea mai urata? mergand pe ideea" nu conteaza aspectul fizic". NU CRED, in primul rand conteaza aspectul fizic, pe urma toate celalalte, degeaba se zice ca nu faci nimic cu frumusetea. faci! cum sa nu faci? e unul dintre cele mai esentiale lucruri...

si ca sa iti raspund si la intrebarehappy in primul rand conteaza fizicul si dupa aceea ce ai in cap, cunosk multi baieti care stau cu fete"proaste de bubuie" dar frumoase doar pentru a avea o imagine de"mare cuceritor" care are o "bomba" langa el(asta este parerea mea)

take care:*

| FirstState a răspuns:

Infatisharea ii principalu pentru mine

| Agradável a răspuns:

Sa fie cuminte, sa nu fie cu*va, sa aiba un fund maricel si sa fie inteligenta ce draq sa poti sa vorbesti cu ea laughing ca daca e proasta si nu stie sa lege 2 cuvinte degeaba big grin

| LaLalaaa a răspuns:

Hai ca iti zic eu chiar daca sunt fatalaughing

1.tztze cat mai mari
2.cur "bun"/bombat
3.baietilor le plac alea fardate zi de zi sa'si faca parul cu placachatterbox

astia sunt unii baieti!
ca mai exista si cei care te plac asa cum estiwinking

| LittleTweety_6502 a răspuns:

Baietii vor sex
trebuie sa aiba forme

| razvy198 a răspuns:

Sincer sa fiu,eu as vrea o fata linistita,sa nu fie rea de gura, sincera, deloc rasfatata...si cam atat
PS sa fie blonda dar la propriu nu la figurat(proasta)big grin