| MiowsEve a întrebat:

Intrebare pentru. BAIETI! Cum trebuie sa arate fata viselor voastre?

Răspuns Câştigător
| D4N13L a răspuns:

Fata visurilor mele ar trebui sa fie cat de cat frumoasahappy nici sa umble paparazzi dupa ea da nici sa fuga lumea de ealaughing sa ma inteleaga si sa ma iubb cu adv happy sa aiba aceleasi sentimente pe care i le port eu.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu trebuie sa arate ci important e sa fie aer curat, proaspat. Nevasta mea va fi trailerul ofera destule conditii asa ca viata mai buna ca sofer nu exista.

| WooLove a răspuns:

Ca tine :-)

| ionutzul31 a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui.

| ComatoseWine a răspuns:

Cheala si fara dintirolling eyes.aceeasi intrebare mereu...nu ai ce face?

Răspuns utilizator avertizat
| monstrulet a răspuns:

Sa fie rasa la subrat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa, 90-60-90, desteapta, sa nu te insele

| Dan_8062 a răspuns:

Ca pamela anderson

| xXxVal3riuxXx a răspuns:

Sa fie buna buna rau