| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru >baieti:" Ce ziceti >voi: Marimea 98 la bust e >ok:? Ar venii cam nr 4 sau 5 la sutien`.

11 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

Atunci esti grasa, nu te mai da mare cu tatele, cand ajungi la talie 60 sa spui ce bust ai. Daca vrei sa agati du-te in alta parte, aici primesti doar misto. laughing

| vάĝàвøήτ a răspuns:

E perffect; x big hug nu ma lasii sh p`mine sa vadsmug sa-ii atingsmug

| dreamgirl16 a răspuns:

Scuteste`malaughingAm intrebat numa ca sa stiu nu sa fiu luata la mijtohlaughing) am 76 la burta din pacate si 95 la fundbatting eyelashes

| dreamgirl16 a răspuns:

Dada,stiu ca sunt grasa:*, mersi

| dreamgirl16 a răspuns:

Nu prea inteleg la 16 ani si la 1, 73thinking chiar asa grasa sunt? ce dracu? Cica nu mai imi gasesc marimea la sutien,mai bine va vedeti de trebuie voastra daca nu stiti da rasp normale, poate am pus`o la misto intrebarea, dar n`am nevoie de mistouri:* bye!

| dreamgirl16 a răspuns:

Vάĝàвøήτ,are cine nu te stresa!laughing)

| doctginecolog a răspuns:

Peste un an, nu iti mai gasesti masura la sutien asa ca punete pe slabithee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Styleno a răspuns:

Doar te dai mare cu "98 la bust"laughing? pff.era cam logic ca vei primi raspunsuri cu "****"si misto.asa ca, lauda-te in alta parte, pfFoh go on.

| Dan_8062 a răspuns:

E prea ca lumea