| Pricope_Razvan_Ioan_1990 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: cum ajungeti mai repede la orgasm cand va masturbati? Si voi de la ce varsta ati inceput sa o faceti?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ideea nu e să ajungi cât mai repede, ci să reziști cât mai mult cu senzația aceea plăcută de chiar înaintea acestuia. Orgasme nu poți avea prea multe într-o zi, ca să te grăbești ca prostu să termini.
De făcut, o fac de la 12 ani, adică de peste 40 de ani, așa că mă gândesc eu că am oarece experiență.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fac de la 10 ani, dar nu încerc să ajung mai repede. Încearcă să-ți imaginezi ceva care te excită sau să vorbești cu cineva despre chestii perverse. Dacă vrei, dă-mi un mesaj privat ca să vorbim mai mult.

| Incredibil98407 a răspuns:

Eu o fac de la 11-12 ani si chiar acum am 11 ani jumatate

| Incredibil98407 a răspuns:

Eu o fac de la 10 ani si acum am 11 ani, insa, la orgasm, depinde si de varsta ta. Vad ca esti utilizator junior si nu cred ca ai vrea sa ajungi tu la orgasm cum nici eu nu am facut-o inca. E alegerea ta.