| Christyne a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Cum reusiti voi sa va abtineti sa nu ejaculati? Ce metode folositi? Si rog ca raspunsurile sa fie fara rautatihappy

14 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Nu stiu exact dar am auzit ca daca faci sex stand in genunchi nu e sa ejaculezi, dar nu sunt sigur.

| pendula a răspuns:

Eu ma gandesc la tom si jerry, etc tot felul de prostii ce o sa fac maine. cum a fost azi la scoala etc. deci orice in afara de sex dar numa sa nu gandim prea mult laughing ca dupa aia nici nu ne terminam nici nu mai continuamhee hee.

| Sniper a răspuns:

Eu unu ma opresc pentru cateva secunde cand simt ca'mi vine, si trec la mangaieri si alte chestii de'astea ca sa nu se raceasca femeia, si dupa aia continui.

| pelu a răspuns:

Sincer cand iti vine sa te termini... gandeste-te la tom si jerry` happy apoi revin`o la subiect happy tine tongue

| SlobodLaGura a răspuns:

Exista tratamente daca cumva la tine ejacularea reprezinta o problema: creme, sparay-uri, pastile!
Trebuie sa fiu doar odihnit si relaxat, n-am nici un fel de problema, cand vreau eu se intampla (asta de cele mai multe ori).

| vinty a răspuns:

Relax, si te gandesti la cai verzii pe peretii happy

| mecmecmec a răspuns:

Hmmm asta depinde de la baiat la baiat cu siguranta! de exemplu eu lucrez in videochat si ejaculez des! daca as ejacula repede crezi ca as mai face bani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne gandim la elfi, minotauri, strumfi, la vaci zburatoare, veverite prin copaci, broaste cantand pe lac, sunetul unei Honda, calaritul unei camile, escaladatul unei maimute, conversatia cu un cal inaripat la o bere...ai prins ideea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O las un pic mai usor, fac o mica pauza de vreo citeva secunde apoi o luam de la capat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@marionel

Cateva secunde merge sa te deconectezi, hai daca nu pentru noi macar pentru ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa spun ca trebuie sa folosesti niste metode.Cred ca tot tine de starea in care te aflii.Cateodata se intampla sa rezisti 5 minute cateodata 20.depinde si de partenera, fiti sigure fetelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat gandeste-te la orice altceva, la ce o sa faci maine si o sa mearga, si daca esti pe spate sau peste indoaie piciorul stang sau drept mai mult si contribuie putin, ca ti se incordeaza mai mult picioru si uiti putin de subiecthee hee

| Alin_8783 a răspuns:

Ma gandesc ca fac sex cu o maimuta sau alt animal si cateodata functioneazalaughing

| sInNeR a răspuns:

Nu stiu de ce esti tu asa curioasa in legatura cu chestia asta dar daca e cumva pentru prietenul tau sau ceva de genu, spune-i ca exact inainte de ejaculare sa apese cu 2 degete puternic in zona dintre testicule si anus, astfel opreste fluxul de sperma din canalul respectiv