cami
| cami a întrebat:

Ultima intrebare si gata, plec.
Baieti, voi cum preferati o fata:
-o prostiti si voi, o prostesc si altii
-nu reusiti, dar nici alti?
PS: Voi si altii, nici voi, nici altii.laughing

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Sa nu reusesc nici eu, dar nici altii. Imi plac fetele care nu se lasa, inseamna ca au caracter si valoare. Inseamna sa-mi induca respect si sa fie un fel de provocare placuta, care se poate transforma in simpatizare sau chiar atasament.

4 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Depinde ce intentii am cu fata. Daca vreau s-o prostesc, prefer prima varianta. Daca vreau ceva serios cu ea, prefer o fata care nu se lasa prostita de nimeni. In cazul asta, aleg varianta doi.

| dyav0litza a răspuns:

Da da da dar unde pleci si eu nu stiu?waiting

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O data eu si apoi altilaughing...prieteni stiu de celaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum prefer eu o fata? dezbracata in pat. tongue