| eualexandra321 a întrebat:

Intrebare pentru baieti laughingdar pot si fetele sa raspunda.V-ar placea daca ati vedea pe strada o fata de 1, 80 inaltime, draguta, si bine facuta? Da ati vrea sa stati cu ea chiar daca e mai inalta ca voi?

6 răspunsuri:
| senstein a răspuns:

Daca are bani nu ma deranjeaza.

| AndyLavy a răspuns:

Lumea nu se uita prea frumos cand vede un baiat cu o fata mai inalta, pentru ca este plina de prejudecati. Nimeni nu e perfect si nimeni nu e la fel. Important este ce simti pentru persoana respectiva fie inalta sau nu, slaba sau nu si asa mai departe.
Eu sunt fata, insa daca as fi baiat de ce nu? nu cred ca m-ar deranja. Daca diferenta nu ar fi foarte mare, totusi. Oricum sunt multi baieti care au peste 1 80, ai de unde alege. happy

| sayWhaaat a răspuns:

De obicei fetele alea au atitudinea aia de *** please, nu poti ajunge la nasul lor nici cu 1, 85 inaltime.

| BlackOldSun a răspuns:

Aspectul putin conteaza aici...hai acum realitatea e ca barbatii sunt atrasi mai mult vizual spre deosebire de femei! dar nu e vreo problema in asta daca are un caracter, o energie buna totul e perfect nu numai aspectul!

| Anca16188 a răspuns:

Eu sunt mai inalta cam cu 3cm decat prietenul meu, dar asta nu e o problema pentru noi, deci nu vad de ce ar fi o problema.Dar unele persoana nu suporta acest lucru.(fata mai inalta ca baiatul)

| alexalex59 a răspuns:

Pe mine nu mar deranja.A so mi-am dat seama ca e vorba despre tine