| anonim_4396 a întrebat:

pentru baieti e mai mult intrebare aceasta...de ce claxoneaza barbatii fetele de pe strada? va pup:*:*

14 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pentru a le atrage atentia.

| OanaG a răspuns:

Buna intrebarelaughing[lipsa de ocupatie]

Eu pe unii ii mai si injur care ma claxoneazabig grin

| marrr a răspuns:

Ca se cred smecheri, insa sunt doar niste oameni fara viata care nu au ce face si se plimba cu masini bengoase ca sa atraga femei.

| Pho3nix a răspuns:

Vor sa vada daca le merge clacxonul (glumesc)big grin.

Poi, ca sa se intoarca fata.

| PurpleLadybug a răspuns:

De destepti ce se credchatterbox

| rey a răspuns:

Ai la picior pantalonu ridicat sau sugi pe o bomboana cand te claxoneaza?
E de bine, primesti si banitongue.
Esti pe trecerea de pietoni si te-ai oprit la o scurta conversatie?
Du-te la Biserica.
Sau poate doar pentru ca fundul tau iese in evidenta prin pantalonii stramti adica mulati si foarte subtiri.
Deci sunt 3 motive pe care le-am enumerat, mi-e inghetata mana ca as mai zice 30.

| costyn162 a răspuns:

Eu unul nu as face asa ceva... Mi se pare lipsa de bun simt si dorinta prosteasca de atentie. Deci nu toti fac asa, mai sunt si exceptii, putine dar sunt.

| ÅñdRa a răspuns:

De idiotibig grin
scuze baietibig grin

| Cretzule a răspuns:

Poate ne place fata respectiva.winking

| Black a răspuns:

Sa le atraga atentia xD sau... cine stie ce e in capul lor pentru ca eu nu asa face asa ceva laughing asa ca nu prea iti pot spune xD

| mrsolo a răspuns:

Pai in primul rand happy sa se intoarca fata respectiva, sper sa nu te referi de ce le claxonam in trafic ca acolo se stie de ce happy NO OFFENCE, si de distractie si placere

| dydy22 a răspuns:

Este o placere a barbatilor zic eu

| negescuvlad a răspuns:

De prosti laughing)))

| roxy_7258 a răspuns:

Vor sa se dea mari