| forever13 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : De ce preferati pitipoancele " bunaciunile " care va cad in pat si nu preferati fetele cuminti si iubitoare :-s? Stiu ca nu toti preferati asta, dar majoritatea asta prefera si vreau si eu sa inteleg de ce thinking big grin

58 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

laughing ce penibil.

Uite, eu personal nu imi doresc o fata prea cuminte si prea iubitoare, deoarece totul se transforma in obsesie.
Eu prefer o femeie normala, insa nu una care a avut o relatie de 1 an in toata viata ei. Cu cat mai experimentata, cu atat mai bine, nu mai este nevoie sa o invat eu nimic.
Cum eu sunt destul de trecut prin relatii, prefer sa fie si partenera la fel. Inceputurile sunt plictisitoare.

| badboyyy a răspuns (pentru Ecea):

Ce penibil e rasp tau da.

| forever13 explică (pentru Ecea):

Penibil? Tu nu ai facut vreodata dragoste? Cu sentimente? O femeie normala vrei? Gen sta cu tine, da mai intoarce umpiculet capu dupa altii?

| Joker1958 a răspuns (pentru Ecea):

Cel mai adevarat raspuns, chiar laasta ma gandeam si eu. respect frate

| hässlich a răspuns (pentru Ecea):

A fost prima mea relatie si am incercat sa dau totul.Tot ce doreste,nu am vrut nici sa-l stresez, controlez, eu voiam o relatie nu neaparat mult sex.El voia sex intr-una.Dar nu ma deranja, plus ca dupa ce termina cu mine, eram in pat cu el si il suna cate una si ii zicea ca-l iubeste.Si uneori suna chiar el rolling eyes Dar nu ii spuneam nimic.Mi-a placut tare de el.Dar nici n-am invatat multe din "greseala" pe care am facut-o. Daca e sa mai am un prieten (cu siguranta voi avea) tot asa voi proceda, deoarece sunt usor de manipulat, mai ales cand plac pe cineva.

| Ecea a răspuns (pentru hässlich):

Wow. Sunt impresionat!

| VadTot a răspuns:

Eu cred ca atunci cand vine vorba de insuratoare nu stiu cine isi va mai dorii ceva de genul cum ai dat tu exemplu dar pana atunci~!~~! Inteelegi?

| quickly a răspuns:

Iti spun eu de ce. Pentru ca nu exista fata pe care tu tocmai o descrii, pur si simplu toate sunt la fel.

| Auslesse a răspuns (pentru quickly):

Le-ai incercat pe toate, de-ai ajuns la aceasta concluzie?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru quickly):

Mai rar minți atât de înguste, într-adevăr.
Felicitări, te afli actualmente în topul meu în acest sens. O să te anunț în cazul în care te depășește cineva (deși...fii pe pace; mă îndoiesc serios de asta).

Aaa...și bănuiesc că ești de acord și cu,, faptul'' că toți bărbații umblă după ***, și nu se găsește vreunul matur, care să își dorească o relație serioasă, nu? Desigur. Doar toți sunteți la fel.
(Deoarece sunt convinsă că altfel m-ai lua în serios, precizez că am fost cât se poate de ironică cu privire la bărbați. Am făcut doar o analogie, pentru a releva absurditatea afirmației tale in legătură cu femeile.)

| quickly a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca trebuia sa ma jignesti cu asemenea afirmatie la adresa mea, eu nu te-am jignit pe tine, am zis in general femeile. Daca te simti, asta e, eu nu am zis-o cu rautate. Am zis din proprie experienta ca sa stii, si da asa e, nu toate femeile sunt asa greseala mea. Majoritatea sunt asa, exista si fete cu capul pe umeri dar sunt mai greu de gasit, a da, ai dreptate si la baieti este aceeasi treaba, stiu, chiar mai rau. Dar eu vorbeam in partea fetelor, repet inca odata nu trebuia sa ma jignesti cu asta ca pot sa o fac si eu dar nu e frumos, o zi buna iti doresc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru quickly):

,,...eu nu te-am jignit pe tine, am zis in general femeile.''?!

Tocmai mi-ai insultat inteligența. Pentru a doua oară.
Dacă:,, Pentru ca NU EXISTA FATA pe care tu tocmai o descrii, pur si simplu TOATE sunt la fel.''
se traduce prin:,, în general femeile...majoritatea sunt așa... EXISTĂ ȘI fete cu capul pe umeri dar sunt mai greu de găsit'',
atunci: eu îmi trag două palme, mănânc monitorul, iar apoi îmi dau demisia.

Bine?
(Nu răspunde. Te rog. E retorică.)

Și nu, nu am luat-o personal, stai liniștit. Eu știu cine și cum sunt, iar afirmația unui oarecare de pe internet la adresa TUTUROR femilor nu mă face să mă,, simt''. Doar că aberația debitată de tine m-a determinat să reacționez în numele logicii și al bunului-simț. Atenție sporită la exprimare.
O zi bună îți doresc.

| GabiArian22 a răspuns:

Coae? pana la urma ce faceti va certati pentru ce? pentru gusturile fiecaruia.Asta e acu unu vrea o curva ( o gaseste pe toate strazile) altu vrea o fata cuminte ( o gaseste mai greu ) asta e important? Adica cu ce va incalzeste ca unu are o curva la usa si altu o femeie de casa sa zic asa? Si ca sa iti raspund la intrebare prefer fata cuminte

| badboyyy a răspuns:

Pentru ca majoritatea prefera o relatie de o noapte fara responasbilitati fara implicare fara iubire, doar placere, spre deosebire cand esti cu o fata care o iubesti, atunci trebuie sa te implici cu toata fiinta ta, sa faci bine pentru ea pentru tine sa ai mare grija de ea iar uni o considera o povara mult prea grea [personal nu sunt de acord cu o pitipoanca, mai bine o fata cuminte si la locul ei care e doar a mea ]

| forever13 explică (pentru badboyyy):

Asa ca minebatting eyelashes, baiatul meu rauhee hee :*?

| forever13 explică (pentru badboyyy):

Mai, da pana la urma... nu-i mai frumos sa combini sentimentul iubirii cu placerea de a face dragoste? :s

| Ecea a răspuns (pentru badboyyy):

Gresesti.
Eu vreau o curva, cu responsabilitati, implicare, iubire, etc.
Urasc virginele, urasc femeile care nu fac sex oral(de moment) si care nu stiu sa faca.
De ce sa stau sa ii explic eu cum arata penisul, cum se foloseste, etc? Mai bine una ceva mai exprimentata...

| forever13 explică (pentru Ecea):

Tu vrei mai multa placere si mai putina dragostebatting eyelashes?

| Ecea a răspuns (pentru forever13):

Vreau relatii serioase, insa cu totul inclus. Atat dragoste, cat si placere.

| forever13 explică (pentru Ecea):

Ok, dar dupa raspunsuri a parut ca doresti mai multa placerewinking

| Ecea a răspuns (pentru forever13):

Pai normal ca este vorba mai mult despre placere. De exemplu, sunt fumator, crezi ca imi pasa daca tigarile ma iubesc pe mine sau nu? La dracu, placerea este mare.
Stai cu o persoana pentru ca te simti bine, iti face placere.
Iubire nu prea exista. Iubirea este conditionata, ceea ce inseamna ca iubim o persoana doar cu anumite conditii.
Rar gasim iubire neconditionata.
Din moment ce avem conditii, deja iubirea se anuleaza.
Daca tatal tau s-ar duce la o alta femeie, l-ai iubi mai putin? NU! il iubesti in continuare pentru ca este tatal tau, in schimb, daca iubitul te insala, deja apare despartirea. Deci, pe cale de consecinta, iubirea este conditionata, pe cand placerea nu.

| forever13 explică (pentru Ecea):

Ma rog da stii ca ma refeream placere = sex = orgasm thinking laughing

| Ecea a răspuns (pentru forever13):

Ce varsta ai?

| forever13 explică (pentru Ecea):

Insinuezi ceva? laughing

| Ecea a răspuns (pentru forever13):

NU, doar ca nu sunt sigur ca putem sa intram mai adanc in subiect. Deja vorbim despre sex & orgasme, si probabil nu ai varsta necesara pentru aceasta discutie. Orgasmele deja sunt un subiect foarte complicat.

| hässlich a răspuns (pentru Ecea):

Ai dreptate; O Dar ce ai zice daca acea fata e minora,dar cum ai zis tu experimentata si face de toate laughingE si la cheremul tau la orice ora din zi/noapte, nu te streseaza la telefon nu te verifica, nu cere sa o prezinti nimanui, iti da voie sa iesi cu altele sa leo si pui daca vrei, aia ar fi ca o curva numai a ta. Dinaia tiar place?

| hässlich a răspuns (pentru badboyyy):

Dar ce trebuie sa fie pitipoanca sa aiba experienta? Poate fi una dintre rockeritele alea nebunewinking Care se misca mai mult ca baiatul (uneori) la sex si face toate draciile ce i le ceri, in schimb o pitipoanca poate sa zica: nu, eu nu ating chestia aia dezgustatoare, eu nu fac fara prezervativ, eu nu-ti fac laba ca am unghiile prea lungi, nu te las sa iti dai drumu la mine pe fata ca se duce machiaju laughing Gen astea happy Si oricarui baiat(normal) iar place asa ceva.Ca e pitipoanca sau rockerita nu conteaza, fiecare cu gustu lui, dar sa-ti fie si fidelawinkingNu-i mai ok asa decat cuminte pana-i dracu si nu te lasa sa-i faci nimic!? laughing

| butterfly95 a răspuns (pentru Ecea):

Cati ani ai? laughing Nu ai gasit inca o fata pe care sa o iubesti. Daca o gaseai, aveai rabdare sa-i explici si cum creste iarba. Imi pare rau pentru tine. No offence!

| butterfly95 a răspuns (pentru Ecea):

Prima categorie e mereu pentru sex, distractie. Cand este vorba de casatorie cauta mereu o fata cuminte, iubitoare care nu are nevoie de iesiri in club si de alti barbati.

| Ecea a răspuns (pentru hässlich):

Minora si experimentata? NU exista asa ceva.
Dar daca nu ar fi minora si ar face de toate, la ce mi-ar mai trebui altele?
In general, oamenii insala cand duc lipsa de ceva. Eu mi-am inselat prietena pentru ca nu stia sa faca sex oral, si nici nu era dispusa sa invete.

| hässlich a răspuns (pentru Ecea):

Eu sunt minora aia straight face Si fostul meu prieten, am aplicat toate alea pe el, i-am fost la dispozitie oricand.Si ma solicitat in fiecare zi, pana sa simtit "prost" ca o inseala pe cealalta, eu i-am permis sa aiba cate vrea si nu ma intereseaza oricum cine si cum.Dar prietenii lui au vrut apoi sa mi-o trag cu ei, eu nu voiam, dar au zis ca fostul meu pr a vorbit despre mine ca fiind cea mai buna care a avut-o :-J Dar tot nu ma pastrat mai mult de 3 luni, asa ca asta e.Nu stiu ce am facut gresit thinking Am fost acolo doar pentru el.Si nu i-am zis nu niciodata. Unde a vrut el, egal ca e la dus, in masina, la coltul unui magazin in fata scolii noaptea, nu mi-a pasat.Ma-m dezbracat si cand era frig, doar pentru ca imi placea mutl de el, nu eram obsedata, nu il sacaiam deloc.Dar tot nu a mers mai mutl de 3 luni happySi BA exista minore experimentate! Care se *** si de 5 ori pe zi! Daca vrei sa stii si nu crezi!

| Ecea a răspuns (pentru hässlich):

Ok, m-a uimit putin sinceritatea ta, dar apreciez oamenii sinceri.
Gresala iti apartine in totalitate. Ori vrei un iubit, ori un prieten cu care sa intretii relatii sexuale? Stabileste asta de la bun inceput.
Vreau sa mai adaug faptul ca el este un idiot. Nu este normal sa povestesti prietenilor tai despre relatiile tale sexuale, indiferent de cat de apropiati iti sunt. Este penibil sa spui cuiva asa ceva.
Poti sa-l uiti si sa mergi mai departe, din fiecare relatie inveti cate ceva.

Cati ani spuneai ca ai?

| hässlich a răspuns (pentru Ecea):

Iti dai seama ca ce ai raspuns tu ultima data nu se vede? Te superi daca te rog sa-mi scrii in mesaj ce ai scris tu acum 5 minute?

| forever13 explică:

Mda... m-ati lamurit oh go on

| forever13 explică:

Ma-ti*

| forever13 explică:

Bai, dar ce aveti? Credeti ca o fata care stie sa iubeasca si pune suflet intr-o relatie nu stie sa se culce cu un baiat straight face?

| Claudiuu a răspuns:

Pai daca o luam asa de ce fetele prefera baieti rai?

| KamyKaze666 a răspuns:

Sti eu nu inteleg ce le place altora la curve?
Daca o faci doar pentru satisfactie gasesteti o iubita pe care sa o iubesti cu adevarat si cu care nu ai avut relatie o luna in pat... O relatie serioasa care sa fie bazata pe dragoste sinceritate compasiune si altele pe cand cu o curva esti rece de ce? nu iti pasa dar cand esti cu iubita porti o frica in orice moment sa nu se intample ceva
E o senzatie diferita cand esti cu iubita si cand esti cu o curva
Cand esti cu iubita te simti in largul tau de simti bine pe scurt si cu o curva sti foarte bine ce vei face de la bun inceput nu vei putea face niciodata ce faci cu iubita si cu o curva
[E mult mai bine sa ai o fata cuminte iubitoare draguta si toate cele findca cu ea poti avea o relatie serioasa care nu e pe bani adica nu e bazata pe ei care face cea ce face cu tine (nu neaparat sex) pentru bani ci doar din pura placere findca se simte atasata de tine adica findca te iubeste ]

| vladdd16 a răspuns:

Eu sincer urasc pitzipoancele.

| activ a răspuns:

Le prefera ca nu are de ales ...altele nu se uita la eiwinking

| forever13 explică (pentru activ):

Adevarul e ca fetele s-au cam prostit, dar exista fete care iubesc cu adevarat baieti pentru ceea ce sunt :p

| cristi62 a răspuns (pentru forever13):

happyMai da, doamne!laughing

| ksuper31 a răspuns:

Mie unul nu imi plac deloc pitipoancele si bunaciunile.Prefer fetele cuminti si iubitoare, cum ai spus tu, la locul lor, care stiu ca nu ma vor insela si alte chestii.Si ai gresit la chestia asta: "Dar majoritatea asta prefera". Doar 40% din baietiii de pe planeta prefera acest gen de femei

| Giuvaer a răspuns (pentru ksuper31):

Sa nu imi zici ca daca se da o bunaciune beata moarta la tine inturn club nai vrea so incingi?rolling on the floor

| ksuper31 a răspuns (pentru Giuvaer):

Daca nu as fii intr-o relatie cu cineva, cred ca as 'incinge-o', dar daca as fii deja intr-o relatie cu o fata decenta(care nu ma inseala, curva etc.) bineinteles ca as refuza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care fetele cuminti si iubitoare prefera baietii de bani gata, fotbalistii fara minte care nu stiu sa lege doua cuvinte, baietii smecheri cu toata lumea, iar apoi cand sunt luate si ele la misto se mai si mira.

| Ekcstsy a răspuns:

Pentru ca pentru unii o femeie este ca un trofeu si de asta se orienteaza spre pitzi. Sa aibe cu ce sa se laude. Not my casewinking

| i86e2 a răspuns:

Relațiile serioase îmi amintesc de vorba aia cu cumpăratul vacii pentru o stică de lapte. happy Dacă vrei sex, nu ai nevoie de bătăile de cap care vin cu o relație serioasă. Dacă vrei relație serioasă, foarte bine. Depinde de fiecare, unii vor doar sex, alții vor iubire și alte aberații.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Mai exista fete cuminti si iubitoare?
adica probabil ca da... dar daca sunt urate, nu mersi laughing

| forever13 explică (pentru FcRb1923Madalin):

Etee **** laughing Nu sunt toate urate rolling on the floor

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru forever13):

Serios? arata-mi mie una frumoasa si cuminte si eu o iau de nevasta laughing chiar daca am doar 18 ani laughing

| cristi62 a răspuns:

Da cum zice badboylaughing^^ ..nici mie nu imi plac fetele gen':Bitchpleasehappysomn usorhappy

| alexxxu a răspuns:

Decat o tarfa mai bine o fata la locul ei care sa nu si o fi pus o cu jumatate de tarawinking

| Outspoken19 a răspuns:

Mi-e nu-mi plac piti/curvele, bunaciunele, pentru ca ele stau doar pentru sex, nu pentru ca te iubeste.

Ok.Revenim la intrebarea ta. Pai baietii (eu in general nu ) fac dragoste cu alea doar ca stau si le-o baga laughing). In fine, fetele normale, cuminti si iubitoare nu prea se dau in vant dupa sex, ceea ce e bine pentru bine, nici eu nu fac prea des.

| Giuvaer a răspuns:

Cuminte iubitoare tot ce ziceti voi acolo dar sa stie sa faca sex ca o curvalaughing)

| anonimul325360 a răspuns:

Aia sunt doar niste fraieri prosti si dc? laughing pentru ca vor sa se simta bine lool si a doua zii pa fato!

| UniKKoL a răspuns:

Luativa ma toti jegosii curve care nu le cunoasteti decat de cateva zile si sa va fraiereasca pe fata si sa ramaneti fara bani

| NOname000 a răspuns:

Chestia asta cu "pitipoancele" sau "bunaciunile" este in functie de baiat poate fetele asta sunt pe placul lor sunt bune la pat etc etc...au corpul dezvoltat si sunt mai multe. Sunt baiat dar mie nu imi plac "pitipoancele" dar cunosc foarte multi baieti care le prefera. Eu prefer o fata cuminte nu toate c*****e