| Patriciia a întrebat:

INTREBARE PENTRU BAIETI...de unde va da-ti voi seama daca o fata raspunde bine sau nu, stiu pare stupida intrebarea dar as vrea sa stiu dau fundita+vot la toata lumea :*

Răspuns Câştigător
| pitbull60 a răspuns:

In cazul meu, imi este foarte usor sa citesc persoana. oricare ar fi ea, imi dau seama cand ma minte.totul tine de gesturile pe care le face si expresia fetei,daca esti interesata de asa ceva iti pot lasa documentatie ca sa poti invata, sa practici, iar apoi vei vedea ca pur si simplu nu vei putea fi mintita.Bineinteles asta dupa cateva luni bune de pregatire.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai se vede in ochii ei cum si ce clasa de persoana e, daca iti vorbeste si se uita mai mult in alte parti inseamna ca e o jigodie dar daca iti vorbeste in fata se uita in ochii tai cand o intrebi ceva e serioasa, cateodata se mai uita si in spatele tau doar nu o sta fix cu ochii peste tine.

| Narcis2007 a răspuns:

Instinctul de mascul feroce...

| ReiVaN a răspuns:

Se vede dupa ochi
daca minte muta imediat privirea de obicei in stanga