| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Daca va place de o fata si ea nu va baga in seama dar voua va place ffoarte foarte mult cum reactionati? ce faceti in privinta asta? daca sunteti indragostit.(puteti preciza si zodia voastra va rog)

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Plec si nu o mai caut deloc dar nici ea pe mine sa nu ma caute pentru ca ii zic sa ma lase impace (berbec).

| CLAUDIUBRETT a răspuns:

Cauti alta.

| Necunoscut123456789 a răspuns:

Eu nu renunt la ea.ii dau niste poezii... apoi ii spun ca o plac...si i final si ei ii place de mine. Zodia taur

| D3vilAngel a răspuns:

Pai o impresionej sau daca cineva nu o lasa in pace eu ma bag pentru ia si. chesti de astea
Funda daca te-am ajutat

| qarim a răspuns:

Incerc de cateva ori sa ma apropii de ea. daca vad ca in continuare este indiferenta la persoana mea, o las in pace (capricorn).