| deathKira a întrebat:

Intrebare pentru baieti:dupa ce ejaculez peste apoximativ 10 minute se scurge putina sperma.este normal acest lucru se intimpla si la altii?

Răspuns Câştigător
| Allexandraaa a răspuns:

Cand o fac cu prietenul meu [ neprotejat ] si vrem sa mai facem si a 2 oara imi spune sa astept vreo 10 min pana " se goleste" de tot pentru ca dupa ejaculare inca mai curge sperma. [ e nevoie sa faca dus pentru a se asigura ca nu mai curge si nu raman gravida]. Deci da, e normal ca dupa ce ai ejaculat sa-ti mai curga inca pentru ca nu te-ai golit de totlaughing. Bafta kiss.

4 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Nu prea e normal: ) )

Răspuns utilizator avertizat
| Andreia06 a răspuns:

Du-te la un medic specialist si pune ce intrebari iti trec tie prin cap. O sa-ti explice tot.

| styvan a răspuns:

Eu cred ca e normal deoarece ai ejaculat a doua oara si cind ejaculezi a doua oara iese putin