| deathKira a întrebat:

Intrebare pentru baieti:este normal ca dupa ce ma masturbez peste vreo 10 minute se mai scurge putina sperma?

5 răspunsuri:
| Pustoaicka50 a răspuns:

N-oi fi eu baiat da stiu sa raspund la intrebarewinking.E normal pentru ca secreti spermantozoizi nu la toti baietii e la fel stai linistit ceva de genul asta e si la fetewinking nu la toate.PwP sper ca ti-am fost de ajutor

| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns:

Stie mata? Travestit! kIRA E NUME DE BAIAT.rapandula ordinara

| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns:

Stie mata? Travestit! kIRA E NUME DE BAIAT? rapandula ordinara

| Awesome a răspuns:

Sati linistit ma nu se intampla nimic

| deathKira explică:

๔єภเร1923๔єภเร stiu ca e nume de baiat si eu sunt baiat boule