| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt baiat am 14 ani cand ma masturbez dureaza vreo 20-30 minute si ejaculez ceva alb intr-o cantitate nu foarte mare dar este ceva, am o intrebare este sperma? fara glume sau ceva de genul.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da este spermă dar incă organele tale sexuale nu s au maturizat asa ca de aceea dureaza mult pana ejaculezi si sperma iese intr o cantitate redusa, cel mai bine renunta momentan, nu te mai masturba deoarece masturbarea in exces dauneaza glandelor reproductive, le dereglezi, sperma o sa o ai după varsta de 20 de ani, organismul se dezvoltă lent, dar după varsta de 20 de ani cand se presupune ca toate organele din corp ajung la maturitate o sa vezi ca o sa ejaculezi normal, si mai ales daca o sa faci sex.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Normal că e spermă, doar nu credeai că scoți lăptic...

| madalinfindrihan a răspuns:

Te invidiez ca iți ia 20-30 minute, eu termin in cateva minutewinking

| DarkRose666 a răspuns:

Da, este sperma.