| Rose_2860 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:fiti sinceri ati face sex cu o prostituata daca un amic v-ar propune sa mergeti cu el, desi aveti o relatie de ceve timp si tineti la acea fata? Si tinand cont si de faptul ca stiti sigur ca ea nu ar afla despre acest lucru.

Răspuns Câştigător
identitate
| identitate a răspuns:

1."Nu sunt o papusica mica pe baza de arc!", asa ca nu urmez amicii.
2.Nu trebuie sa platesc ca sa fac sex.Varianta in care as fi platit e mult mai plauzibila.
3.Chiar crezi ca o femeie care afla ca am fost cu alta renunta?! Cand eram mai "mic" faceam si dintr-astea.Nu am vazut nici una care sa renunte, dimpotriva! Si la fel ca ele sunt foarte multe.winking
4. E un "razboi" intre voi femeile, nu suportati gandul ca ar putea fi alta mai buna decat voi big grin, nu are legatura cu fidelitatea si iubirea barbatilor.De asta multe nu renunta daca sunt "inselate" si f. f. f. multe, daca nu toate, vor mai mult un barbat daca are o iubita careia sa-i ia locul.winking
5. Avand in vedere si celelalte intrebari ale tale, esti paranoica!big grin
Daca chiar nu te inseala, o sa o faca curand si o sa te paraseasca si ar avea toate motivele.big grin
Esti nesigura si habar nu ai sa iubesti, de asta esti asa de stresata si stresanta, as spune chiar exasperanta.De asta nu ai incredere, pentru ca nu iubesti!big grin Confunzi asteptarile tale de la el cu iubirea ta.Ar fi bine sa te schimbi, pentru binele tau...

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Să plătesc pentru sex? Niciodată, în general.
Dacă sunt într-o relaţie, e clar că oricum am parte de sex; la ce-mi trebuie o a doua şi pentru care să mai dau şi bani?!
Dacă nu sunt într-o relaţie, există destule care caută doar o aventură şi iarăşi nu trebuie să plătesc. Hai să fim serioşi.
Oricum, la cât de paranoică eşti, dacă ai fi tu prietena mea, te-aş lăsa în secunda doi şi apoi aş merge la alta.
Eu nu înşel, oricât de puţin mi-ar păsa de parteneră. E chestie de minim respect!

| Bacemi a răspuns:

Niciodata. Clar. Nu as face asta. Nu as merge la o prostituata nici daca nu as fi implicat in vreo relatie. Poate in primul caz s-ar intampla sa zicem dar daca sunt intr-o relatie niciodata. Nu conteaza ca fata nu ar afla. Tot nu as face asta. Totusi, avand in vedere cu ultima ta precizare iti pun si eu o intrebare? E mai bine ca nimeni sa nu stie nimic si partenerul tau sa te insele sau ca toti sa spuna in stanga si in dreapta ca face sex in fiecare seara cu altcineva si sa nu fie adevarat?

| Duhovnicul a răspuns:

De ce mama dracului voi femeile puneti tot timpul la indoiala loialitatea unui barbat intr-o relatie? Atat va duce capul straight face Nici nu e de mirare ca barbatii umbla dupa alte femei, cand dau peste unele atat de paranoice si posesive. Gizaz

| georgegs a răspuns:

Nu.as.face/.,

| sika_7240 a răspuns:

Asa ceva nu as face daca as sti ca e anul m a inselat niciodata si daca o iubesc nu as face astahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu-s fata dar am vazut intrebarea ta si rasp eu in locul fostului meu, pentru ca doare f tare c m-a facut si intrebarea ta se aseamana.deci,s-a sarutat cu 3 fete in absenta mea si in compania unor idioti de prieteni, si credea ca eu nu voi afla, dar pana la urma -a ceratt cu un preten si tipu mi-a zis. l-am iertat, iar a doua zi aflu ca a mai facut ceva...cryingrolling on the floor. deci mi s-a rupt sufletul si nu stiu cum voi trece peste asta. poate nu-s toti baieti la fel, dar eu zic ca majoritatea sunt genu care ar face asta rolling on the floor

| Franco a răspuns:

Ceau depinde de persoana, eu unul sincer nu as merge, si daca o iubesc si daca nu o iubesc, tot nu as merge sa fac sex cu o prostituata, prefer sa fiu sincer cu iubita mea, sa nu o insel in nici o situatie, asa e mai frumos in viata! o seara buna ceau happy

| Mozocel a răspuns:

Da, as merge...