| Mariinaa a întrebat:

Sa zicem ca ati avut o relatie si acesta s-a terminat deoarece l-ati vazut(o) sarutandu-se cu altcineva si peste ceva timp va intreaba daca vreti sa mai fiti pritena(prietenul) lui(ei)? Ati accepta daca tineti la el(ea)? Tinand cont ca v-a inselat?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Oricine merita a doua sansa. Daca insa nu te simti in stare sa lasi orgoliul la o parte si sa uiti incidentul mai bine nu o face pentru ca nu ii faci bine nici lui nici tiewinking

| Malvina24 a răspuns:

Daca intr-adevar tii la el iarta-l! rice om greseste si poate ca ii pare rau!

| mihaela_7915 a răspuns:

Daca e prima greseala. poate ca dap l-as ierta dar daca e a doua nup pentru ca a 3 a oara va face la fel ca pana acum

| myrazvy a răspuns:

Bineinteles ca nu, imi pare rau pentru tine ca te-a inselat, lasa ca trece

| Mariinaa explică:

Ms pentru raspunzi si eu sunt de acord cu voi razvy si andreeahappy

| perla a răspuns:

Eu nu!

| Ella123 a răspuns:

Nu!
dc sa stau cu cineva care m-a inselat!
de unde stiu eu ca nu o va face si a doua a treia oara...
crede-ma ca mi s-a intamplat si ie si acum imi e mai bine asa
dc sa stai dupa un baiat cand sunt milioane pe panantul asta:p

| Alkatraz a răspuns:

Mai acum depinde, dar in general daca el te-a inselat inseamna ca nu te-a iubit, nu te-a respectat, nu i-a pasat de tine. Daca te-a inselat nu merita nici o secunda de suferinta din partea ta.Acum eu nu stiu de ce a trebuit sa faca asta, sa te insele, ce l-a determinat. Daca te-a inselat fara nici un motiv, tu nu ai avut nici o vina, atunci nu te mai gandi la el, nu te mai impaca cu el, chiar daca tii la el, nu merita sa fii calcata in picioare, daca nu a stiut sa te pretuiasca cand te-a avut, asta e, el a pierdut! Mergi mai departe, e greu, dar asta e viata, sunt baieti o gramada, macar sa ai tu timp sa cunosti cati mai multi. Tu poarta-te in continuare natural, la fel, dar gandeste-te cum ai fost si nu mai permite a doua oara sa fii inselata. Tu merti mult mai mult, tu nu ai fost in stare sa insel, pe cand el...asa ca, capul sus si multa bafta pe viitor!

| Cryzy a răspuns:

Daca intr-adevar tii la el eu zic sa accepti. Dar fii mai atenta sa nu te insele si de data asta.

| xitty a răspuns:

A saruta nu inseamna tot timpul a insela. Eu cred ca prima data l-as fi intrebat: "de ce ai facut asta? cu cine vrei sa ramai?" daca el mi-ar fi raspuns ca nu il mai interesez, atunci nu ar fi sanse sa ne mai impacam, insa daca ar fi spus ca a fost o greseala, l-as fi iertat, am fi luat-o de la inceput si nu ne-am fi despartit.

| aviage a răspuns:

Buna maryna, mi s-a intamplat exact acelasi lucru. din pacate il iubeam f mult. el a facut aceasta "greseala" cum o numesc ei, baietii, cu scuza ca era un pic baut.(nu l.am crezut) si sa sarutat cu o prietena de-a mea, culmea.bineinteles ca eu fiind disperata dupa el a trebuit sa cedez.si asa sa dosvedit ca m-a iubit si de atunci numai ca un catelush statea dupa mine.nici la baie nu ma puteam duce fara sa ma sune sa imi zica ce face. laughing