| RomFumSiVanilie a întrebat:

Intrebare pentru BAIETI!
pe voi ce va excita in mod deosebit?
>>>:::

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Naturaletea, inocenta, corpul frumos proportionat, tenul fin, privirea inteligenta, zambetul aparte, mersul de felina si glasul catifelat!

10 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Sanii. fudul uneii fete(bombat)laughingsi daca se pune o fata in brate happy

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Fetele care se lasa greu atinse.Ma fac sa le doresc si mai mult

| liviu89 a răspuns:

Sa conduceti "dansul" love strucksi sa ne lasam condusi
(am vb doar pentru mine nu pot sa vb in numele tuturor barbatilor :d)

| xXx_6966 a răspuns:

Fundul,sanii,cand se asheaza o fata la mine in brata...cand imi face un oral.cand isi pune piciorul ei intre picioarele mele...

| anonymus a răspuns:

Salivez ca un caine dupa o plimbare de 10 ore numai cand o vad pe kim kardashian.

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

PsihoSex... Raspunsul tau a fost [mersul fin]
Si daca e o emoista care merge de o ia apele =]]
Una drogata ce ia toate masinile la rand : ]]
Ori una beata ce ia toate gardurile in brate =]]
O da mersul fin
=]]
Scuze ca am vb. da ce sa facii
Buna intrebare Elise thumbs up

| house07 a răspuns:

Sanii mari.

| Trefla a răspuns:

Sinceritatea.

| BlaBla_1772 a răspuns:

Un sarut senzual pe oricare parte a corpului, asta ajuta "nivelul" sa se ridice love struck.

| MazgaNucleara a răspuns:

Da-mi o poza cu tinelaughing