| Adryana98 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce va excita cel mai mult la o fata?

18 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Cam totul.Si nu neaparat excitat cat placut ar fi parul in coada libera lejera si eventual jumatate de par in forma de suvite din care jumatate pe o peste un umar si celalta jumatate pe celalat umar iar restul in coada, parul lasat liber cam 15-20 cm maxim mai jos de nivelul umerilor, ochii, zambetul, forma fetei, picioarele mai musculoase cu doar putina grasime pe coape, iar picioarele fiind musculoase muschi is tari cea ce da forma frumoasa la coapte gambe si fund.La categoria excitanta ar fi, desi pare mai ciudat o fata in costum de baie mai sexy mi se pare mai excitanta decat una goala, la fel intr-un costum de motociclista relativ mulat, un pic de grasime pe abdomen genul asta http://www.youtube.com/watch?v=WX6LOeKC33o sau asta http://i41.tinypic.com/2ztkivc.jpg (prima din dreapta) evident un fund rotund si care sa "joace" un pic cand merge, sani peste 100-110, fetele inalte si cu toate caracteristicile de mai sus, la fel sa fie motociclista mi se pare ft sexy sau excitant in functie de situatie;)

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Ah,da.Dupa cum zice si radu firea mai copilaroasa jucausa la fel imi place enorm si daca se poate roscata puternic natural genul Lindsay Lohan asta http://www.hotflick.net/......an_053.jpg sau asta http://newspaper.li/static/70503c25fa75147fa0685b88f0dbbe79.jpg (cea din dreapta) la fel ador si genul de fusta la fel din partea dreapta si abdomen de genu http://www.belly-button-rings-guide.com/......to-104.jpg :P:D

| raluk27 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Ok, deci iti plac alea care se "revarsa". Gusturile nu se discuta.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru raluk27):

Am fost sigur ca o sa se gaseasca vreuna/vreunu ca tine.Nu am zis hey ca-mi plac alea care se revarsa desi tu fiind fata si altele care si subnutrite fiind se vad grase ar intelege.Ideea e ca imi place asa cu 5 kg in plus sa zicem la 1 60-65 si la cele mai inalte dew 1 80 8-10 kg in plus.Doar un pic pe mijlocul abdomenului sa fie un pic rotunjoara. Evident ca nu-mi plac care se revarsa.Alea au deja peste 25-30 kg in plus.Nu sti face diferenta intre 5 kg care arata frumos si 25 care arata oribil? Prefer sa se vada as ausor rotund abdomenu si sa aiba de toate decat sa fie abdomen taiat cu toporu si cupa A sau jumatate si picioare ca 2 scobitori.Si crede-ma la toti le plac asa.La toti cei normali, unde fitosi care merita arsi pe rug si idiotii cu par drept si peste ochi nu intra. Exact genu care-ti plac tie.Nu am gasit video exact cum imi place si am dat poze si video cu un pic mai mult si un pic mai putin daca tu nu sti face mediae problema ta.Plus ca nu am zis ca nu-mi plac cele care nu au abdomenul usor rotund doar ca arata mai bine ele dar stiu destule care nu au si sunt musculoase(nu nu siau marit muschii doar iau intarit la marimea actuala) si arata incredibil.Devino tu si altele subnutrita (daca nu esti deja) si consumati fiecare gram de grasime din corp ca dupa sa aveti piept ca barbati si sa va plangeti. Tine minte un lucru.Sani=Tesut adipos(grasime) si glande mamare, de aia voi care va vedeti grase oricand si slabiti mult sub normal, si atele nu aveti aproape deloc forme, pentru ca nu aveti ce, sa formeze formele alea.

| Adryana98 explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Frate, cata romanul. cat ti-a luat sa scrii atata?

| raluk27 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

1. Ti-am zis ca e o chestiune de gust. Daca tie iti plac revarsatele, e treaba ta.
2. O tipa de 1, 60 cu 65 de kg, nu se numeste femeie cu forme sau cu cateva kg in plus. Se numeste grasa (si poti sa calculezi dupa toti indicii posibili: indice masa corporala, greutate ideala etc.) La tipele mai inalte, e alta chestie, pentru ca din cauza inaltimii, masa e distribuita altfel. Insa chiar si asa: o tipa la 1.85, de exemplu, cu 90 kg, ti se pare sexy? Mie mi se pare din categoria "halterofile". Pt unele fete alea 5 kg in plus conteaza enorm, mai ales daca au in jur de 1.60-1.65. Ma refer la cele care tin cat de cat la aspectul lor, nu la nesimtitele care mananca chips-uri si carnati.
3. Aprecierile le-am facut in functie de pozele postate de tine (ma rog, link-uri). Si, da in alea tipele sunt grase. Tot ce depaseste pe afara linia chilotilor, pantalonilor, fustelor etc se revarsa. Punct. Si nu a fost vorba de vreun abdomen cu patratele, dar "preferatele tale" sunt niste grase.
4. Nu era vorba de sani, ci de burti.
PS: Am 1.62 si 50 kg si in nici un caz nu sunt vreo obsedata de grasime. Repet: daca tie iti plac alea, te priveste. Esti genul caruia ii place "sa framante aluatul".

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru raluk27):

Nu sti citi nici in romana :))) Eu am zis 1.60-65 in sensu de 1.60 - 1.65 trebuie sa rescriu formula de fiecare data? Am zis doar ca la astea de inaltimea asta (mica) limita de "in plus" e 5 kg iar totalu fiind de 55-58kg iar pentru cele inalte de gen 1.80 limita ar fi cam de 8-10 kg (au suprafata de piele mai mare iar 5 kg aici nici nu se observa de aia ca sa fie usor rotunjit cum imi place trebuie 8-10 kg in plus) pentru un total cam de 68-70.Ti-am zis nu am gasit poza cu abdomenu exact cum imi place si ti-am dat cu un pic mai mult si cu un pic mai putin decat ce-mi place ca tu sa te uiti si sa iti faci o impresie in minte da se pare ca totul ai inteles complet pe dos.Ca sa pricepi, asta e genul de rotunjire usoara in mijlocul abdomenului la care ma refer http://i55.tinypic.com/6p47jm.jpg, ca si aici http://i16.photobucket.com/albums/b6/shaazzap/comparison.png (partea stanga), http://2.bp.blogspot.com/......00/43.jpg, http://www.growyourbutt.com/......tomach.jpg si uite ce frumoase forme au cel cu doar cateva kg in plus http://allieiswired.com/......l-life.jpg (dreapta-fund chiar daca pare mare e doar din cauza ca lenjerie e mica si ii trage mijlocul fundului in sus ). In plus niciodata nu am zis ca nu imi plac cele in forma doar ca decat in forma si fara forme prefer cu 5-10 kg in plus si cu forme. Daca si astea iti par grase atunci e clar ca esti complexata de toata treaba cu greutatea. SUBIECT INCHEIAT. Audrey28 sper ca ai inteles esentialul si ca ai inteles ce am vrut sa spun;) Scuze de comentarile lungi da asa-i cu cei care nu pricep, trebuie sa le explici.

| raluk27 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

La tine e si mai grav, ca nu stii sa scrii nici in romana. Ca sa nu mai vorbim de modul de exprimare problematic. Tipele tale mi se par grase si sunt grase. Nu vad unde e complexul meu daca spun asta. Si ca sa intelegi mai bine, uite cum percep eu o femeie cu forme (si am ales-o pe cea mai cunoscuta):
http://www.mytex.ro/......248734.php
http://www.rimel.ro/2009/05/beyonce-nu-este-adepta-siluetei-perfecte.html

Sau: http://www.google.ro/......tp?/imgres

Te rog sa observi la talie, in zona liniei de la slip, daca e vreo una cu suncile atarnand peste.

| raluk27 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

La tine e si mai grav, ca nu stii sa scrii nici in romana. Ca sa nu mai vorbim de modul de exprimare problematic. Tipele tale mi se par grase si sunt grase. Nu vad unde e complexul meu daca spun asta. Si ca sa intelegi mai bine, uite cum percep eu o femeie cu forme (si am ales-o pe cea mai cunoscuta):
http://www.mytex.ro/......248734.php
http://www.rimel.ro/2009/05/beyonce-nu-este-adepta-siluetei-perfecte.html

Sau: http://www.google.ro/......tp?/imgres

Te rog sa observi la talie, in zona liniei de la slip, daca e vreo una cu suncile atarnand peste.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru raluk27):

Grasa e de la un nr de kg in sus peste greutatea la care ai abdomenul plat.Iar cele 5-10 in plus in functie de inaltime, sunt sub linia de "grasa". Cele din poze nu sunt grase dar tu vad ca esti obsedata de imaginea de coaste la vedere ceea ce nu e atragator din contra.Plus alea toate au ori injectie cu grasime proprie ori silicoane.Nici una cu asa forme (care is formate din grasime) nu poate fi asa slaba.PEntru oricine altcineva mai ales baieti/barbati normali nci una din cele de mai sus nu sunt grase tu fiind obsedata de lipsa oricarui gram de grasime pe abdomen le vezi grase.Aiai partea 2, nu inseamna ca sunt.SUBIECT INCHIS

| Annim a răspuns:

laughing ca si cum nu va da-ti seama. daca vorbim de dorintele noastre sexuale desigur ca : picioarele subtiri, fund maare, sini generosi, si un par bine aranjat personal pe mine ma inebuneste parul drept big grin si acest gest cind va da-ti parul peste cap uhh ador

| Numero1 a răspuns:

Pai nu cred ca sunt sigur. In top 10 clar ar fi buzele, sanii, vorbele de alint, ochii, fundul etc.

Răspuns utilizator avertizat
| badboy18 a răspuns:

Totultongue

| Domiinic a răspuns:

Daca imi face o m**e.

| dany2696 a răspuns:

Imi place cand isi musca buzele, mi se pare un gest feminin si da bine la orice fata

| Sinistratu a răspuns:

Sanii,buzele,fundul,ochii,picioarele...big grin

| Diaconu_Ionel_1990 a răspuns:

Sa aiba fund bombat si sa aiba miscari lascive din el, sa fie slabuta. totusi sa aiba niste solduri oleaca mai plinute... sa fie frumoasa la fata sa vb prosti... si sa faca cu ochiul.