| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti-preferati fetele slabe sau mai cu forme si un pic mai plinute? Argumentati.

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Le prefer pe alea mai plinuțe, scobitorile nu mă impresionează. Mai ales că cele slabe dau de obicei dovadă de un caracter slab, sunt mereu complexate de greutate, de cum arată, etc. Cu una mai plinuță, bine nu exagerat, știu o treabă, și anume că e mai împăcată cu corpul ei și știe să iubească mai mult. Au americanii o vorbă despre plinuțe care îmi place, they eat what they want they *** what they want... Adevărul e că plinuțele sunt mai bune la pat ca și slabele, asta din câte am observat eu. Își dau silința mult mai mult să fie totul bine și nu au atâtea inhibiții.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am iesit o data cu una de pe net, avea forme din spate arata supet dar moaca era de speriat, desi aia conteaza mai mult

| Mosotti a răspuns:

Mie imi plac alea mai plinute, sa am si eu ce strange in brate dracu`, nu sa strang oase. Alea cu picioarele mai bulanoase, deci nu grase cand isi pierd atractivitatea, desi am vazut femei de 140 kile cu figuri foarte misto.

Nu prea am inteles de ce majoritatea vor din alea foarte slabe.

| Celcestietot a răspuns:

Nu prefer nimic, hotărăsc la fața locului.

| Sofer a răspuns:

Mai ideea e sa nu fie nici slaba rău și nici grasa. Cumva medie dar sa aibă măcar fund.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele slabe nu îmi plac betonierele. Nu simt nici o atracție fata de fetele mai plinuțe daca e puțin grăsuță atunci aș trece peste daca ar avea caracter

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele mai slabe. Daca o iei grasa ce vei face cu ea dupa ce naste? Cate kg va pune in pus oricum?
Nu conteaza formele cat conteaza omul. Sa fie sanatos si sa te iubeasca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie îmi plac ambele tipologii de fete, dar cu un pic mai plinuțe eu mă refer la câteva kg în plus, nu 7-8.
Dacă o fată e mai slabă, dar are formele ei feminine e ok, de exemplu mie îmi plac fetele mai înalte și slabe, de exemplu modelele, dar nu alea care nu mănâncă deloc.
Cele care au mai multe forme și au câteva kg în plus sunt ok, pentru că oricum aia e constituția lor.
Dar balanța trage spre primele, nu am nici un exemplu de fată mai cu forme și plinuță, cunoscută, pe care să ți-l dau, în schimb stau cu orele la prima variantă, încep de la Gal Gadot și Kaia Gerber până când ajung la Rebecca Prodan, de care sunt fiert.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le prefer pe ambele, mai putin cele normale.
cele slabe pentru ca am apucaturi de pedo...si mi se par dragute si feminine. iar cele cu forme, mai pline(gen asa https://www.youtube.com/......tps?/watch pentru ca arata bestial. si vreau sa fiu dominat de una de genul.
la prima vedere despre una care are corp normal, nu pot sa zic "jesus! cum arata asta". bine asta nu inseamna ca nu poate sa ma intereseze si altele daca imi place caracterul, aici vorbesc strict de cum arata. prima impresie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Schiloade daca se poate, pentru ca asa sunt si eu si ne-ar sta mai bine impreuna(daca e sa am vreodata relatie!)

| Niceguy2019 a răspuns:

Imi plac cele cu forme usoare, sunt de multe ori mai sexy si pricepute decat cele slabe. Si gustoase?

| EuNuImiIubescViata a răspuns:

Mie imi plac porcii

| Manu1233 a răspuns:

Prefer fetele slabute cu fața frumoasa, nimic altceva.