| GinglindSummer a întrebat:

Intrebare pentru baieti.sa presupunem ca profa voastra de romana ( o profa severa) are o fiica frumoasa si sexy care va atrage atentia) Ce ati face? Daca va place ati face ceva? sau nu ati indrazni?

3 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Nu mai pot sa vorbesc pentru ca nu a ramas doar la stadiul teoretic sau blazat.Ne-a prins profa pe catedra.

| ThePoet a răspuns:

De ce sa nu indraznesc? Normal ca as indrazni. Cunosc exemplu concret de cuplu: el este coleg de clasa cu ea, iar ea este fiica profesoarei de informatica. Ei fac zilnic informatica si n-au nici o problema. Ce m-ar interesa pe mine de maicasa? Sau de barfe si pareri? Nici vorba. Sari pe ea daca-i bunoaca.

| kiv1990 a răspuns:

Stii la noi la universitate decanul e foarte sever, ne inpacam ca pisica cu soarecele, insa ma intilnesc cu nepoata lui, e super.

odata cineva mi-a daruit un carnet si la sfirsit scria daca ma-ti gasit in parc sub o banca sau in masina ficei decanului intoarcetil lui alex(mie), si eu deodata m-am gindit pai asta e despre mine