| GinglindSummer a întrebat:

Hey! Intrebare pentru baieti.sa presupunem ca profa voastra de romana ( o profa severa) are o fiica frumoasa si sexy care va atrage atentia) Ce ati face? Daca va place ati face ceva? sau nu ati indrazni?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mozurov a răspuns:

Depinde cat de frumoasa e.Si in plus de ce ar trebui sa afle profa sau fica profei ca ii sunt elev? laughing

| GinglindSummer explică (pentru Mozurov):

Pentru ca e cu mine in scoala si am inceput sa intram in vorba, sa flirtam cu privirea.

| Mozurov a răspuns (pentru GinglindSummer):

Si? Go for it.Incearca mai mult decat filtrul cu privirea.

| TheBrainiac a răspuns:

Mai bine ai pune mana pe carte, sa-i dovedesti ca poate avea incredere in tine, in timp ce i-ai face curte fiicei ei.

| dRaguTzuu a răspuns:

Sincer, daca o iubesc cu adevarat mas impotrivi doamnei profesoare si sa-i spun °Bana-ziua DOAMNA! Am ceva sa va spun.big grine mult vroiam sa va spun ca o iubesc pe fiica dumneavoastra si ca as vrea sa fiu cu ea! Daca este asa v-ati impotrivi?(depinde si ce fel de baiat sunt si eu, daca sunt un prost, enervant si egoist sigur nu ar accepta)Pentru ca o iubesc foarte mult(dar din pacate eu sunt un baiat de nota 8-9, iubesc matematica si am participat la 18 olimpiade de matematica am iesit de doua ori pe locul 2 si de 16 ori pe primul loc(aurul)Si sa stiti ca orice ati spune eu o iubesc si atat!°Pentru persoana iubita risti totul numai pentru ea!

| GinglindSummer explică (pentru dRaguTzuu):

big grin nu o iubesc! imi place tare. nici nu vorbim normal.dar nu fac nimic pina cind ca ma tem un pic

| Meseerye a răspuns:

Fa rost de numarul ei de tel si sun-o si invit-o lo o cafea, projitura sau un suc daca e mai mare invit-o fa-ti curaj la teqila ca vine sigur... bafta