| Lacramioara91 a întrebat:

Intrebare pentru baieti si barbati.
De ce anume aveti nevoie din partea unei femei pentru a nu o insela. Si a ii fi mereu aproape?
Astept raspunsuri decente...

9 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Comunicare, draga, comunicare!

| RAY a răspuns:

Sinceritate,seriozitate,iubire,afectiune,comunicare, simtul umorului etc dar astea sunt vise desigur, eu numai cred in asa ceva, asa ca degeaba scriu

| LoveSleep a răspuns:

Implicare.

(Nu mă refer la obsesia aia că te sună din 5 în 5 minute.
-Da
-Iubire, te-ai șters azi dimineață când te-ai căcat?
-Da dragă.
-Te iubesc
-Și eu
-Cât de mult?
-Ca pe căcatul de azi dimineață.

| Goete a răspuns:

Daca toate fanteziile sexuale mi le satisface perechea mea, nu vad motiv sa o insel

| Lawliet14 a răspuns:

De bunul simt pe care nu-l au unii. Eu n-am inselat niciodata! De ce unii pot iar altii nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a primi respect, trebuie sa oferi respect. Am dreptate?
Tu ii esti lui mereu aproape?
Prima data ar trebui sa iti pui aceasta intrebare, si dupa sa te "plangi " daca iti este aproape sau nu.
Cel mai important, sinceritatea, si clar, sa ne fie si ea aproape. Daca mai ofera si afectiune, daca mai este si dragastoasa, astea-s bonusuri laughing. Ahh, si sa ierte oricum orice. Sper ca ti-am fost de ajutor.
Badumtsss happy

| AlexDFY a răspuns:

Sa nu ne vorbeasca de alti baieti

| Ungureanus a răspuns:

Doamna in societate, gospodina in casa si curva in pat

| Adrian08Daniel1989 a răspuns:

Ma repet am fost casatorit, nevasta a plecat cu altul, am o fetita de aproape 3 anisori este un ingeras, din propia experienta spun, daca nu exista comunicare si devotament in contextul cuplu mai bine va numiti prieteni si va distrati daca merge bine daca nu nu.
Ideea devotamentul, iubirea, comunicarea si toate aceste sentimente indiferent ca sunt bune sau rele trebuie trecute de amandoi si cand spun amandoi nu zic una trece o perioada si altu alta perioada, amandoi in aceeasi situatie fie buna sau rea trebuie trecuta prin ea, mai multe ca sa va spun decat : iubitiva cu adevarat daca va iubiti daca nu incercati sa nu va raniti din aceasta dorinta care se numeste DRAGOSTE.