| Lovelypeaches100 a întrebat:

Intrebare pentru baieti/barbati, aveti mult par pe si intre fund? Va deranjeaza?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bastanul2018 a răspuns:

Răspunsul meu este sincer da, am, ma deranjează și de fiecare data când creste îl rad, pentru ca nu mi se pare igienic și nici aspectuos când ai o partida de sex fie cu iubita sau ocazională, sa ai acea " tufa de venetia " plus ca nu suport. Iar întrebarea mea este acum dacă și fetele au? Seara frumoasa?

| Lovelypeaches100 explică (pentru Bastanul2018):

Ai mult par? Cu ce il iei? Il iei la dus in timp ce stai in picioare?

| Bastanul2018 a răspuns (pentru Lovelypeaches100):

Săi da am mult pentru ca acea zona este cel mai mult expusă cu apa, gen cand faci dus sau când e sa te duci la "baie" te speli de fiecare data ai atunci da creste.Pai sincer eu nu îl iau cu lama pentru ca ma irit și nu e ok, îl iau cu mașina de tuns înainte de dus.