| ralucutzik a întrebat:

am o intrebare in special pentru baieti dar astept raspunsuri si de la fete. ce intelege-ti voi(barbati) despre o femeie buna la pat?

Răspuns Câştigător
| Yugeen a răspuns:

"Baietii" au dreptate, in mare parte este vorba despre rezolvarea nevoilor fiecaruia in parte.

Spre exemplu, lasand la o parte ironiile unora, pentru mine o femeie buna, in sensul la care te-ai referit tu, este de preferat sa nu aibe prea multe in comun cu... patul. happy
Partenera ideala o consider sa fie activa si, cel mai important, creativa... altfel nu vad de ce nu ar fi buna, lasand la o parte sentimentele, o papusa gonflabila! Glumesc! happy

Cocnluzia: conteaza starea/ambianta pe care o creeaza femeia. Pentru mine acea stare se amplifica in masura in care este implicata creativitatea (printre altele).

Un alt lucru important este comunicarea, mai ales in cuplu. In afara cuplului nu ma pot pronunta din simplul motiv pentru ca imi place sa promovez un anumit tip de valori (asta apropo de "profesioniste")...

Banuiesc ca stii faptul ca cel mai important organ sexual (uman cel putin) este creierul, da? happy
Atat timp cat esti fata desteapta nu o sa ai probleme iar daca totusi vei avea sunt sigur ca le vei depasi cu usurinta!

Succes! happy

P.S. Nu uita ca in procesul de satisfacere a nevoilor (mai ales cele sexuale, ca doar despre ele vorbim) partenerului tau sa puneti accentul si pe... nevoile tale! tongue

13 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Vai de mine,nu sint cuvinte si, decit sa stau sa inteleg, prefer de o mie de ori s-o simt in draci.

| GandesteLogic2011 a răspuns:

Cu rva de lux dar pe gratis!

| IMC90 a răspuns:

Una care aranjeaza bine asternuturile thinking

| VladimirPutin a răspuns:

Vino să vedem

| yekto a răspuns:

In linii mari femeia buna la pat e aceea care satisface (il face sa se simta cel mai barbat) pe cel care ii e partener in cel mai placut si surprinzator (dar nu prea surprinzator ca da de banuit ca ar fi c. urva) mod cu putinta.
iar chestiile astea sunt asa de subiective (depind de la barbat la barbat) incat nu are rost sa vorbesc eu despre asta. e de preferat sa il cunosti bine, ce il excita, unde se gadila, ce nu ii place...

PS: nu uita ca e vorba de O FEMEIE si nu de fetite. despre ele baietii spun ca sunt proaste big grin, adica ia pus-o si lu' asta

| Bomberman a răspuns:

Care stie sa repare patu'laughing

| MonsterEnergy a răspuns:

Care te face sa te simti mai bine ca niciodata si care nu te lasa sa faci tu totul, adica, intelegi tu ce vreau sa zic.Si sa reziste.Si sa nu fie mofturoasa.SI SA FIE SALBATICA. WOOOOOOOOOO

| Λndrei a răspuns:

Buna la pat? Simplu:
1. Trebuie sa arate bine.
2. Sa se miste bine.
3. Sa stie cum sa satisfaca un barbat.
4. Sa fie experta in mai mult de 5 pozitii( de ce nu?)
5. Sa reziste!(dupa puterile fiecaruia...laughing )
6. Sa te faca sa nu o uiti niciodata.
7. Sa te faca sa o intrebi dimineata: "Cum te cheama?"
8. Vrei sa te testez?( glumesc rolling on the floor )
Bafta in telu asta... daca ti l-ai propus!

| MysteryMen a răspuns:

Pai buna la pat intelegem o femeie care arata bine si e frum...dep acum buna la pat daca zicem asa descpre o fata adica frumoasa, buna...sau daca a facut-o cu o fata spune ca e buna la pat ca i-a placut cum au facut-obig grin acum dep de contextlaughing

| MysteryMen a răspuns:

Daca mai ai vreo nelamurire intreaba-mabig grin

| sporu a răspuns:

O femeie buna la pat e o femeie care stie cum sa satisfaca un barbat in pat. Acum depinde de dorintele fiecaruia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mare parte sincer fata a pus o intrebare inteligenta! vrea sa vada cati ratati se chinuie la tastatura sa dea o definitie la ce inseamna sa fii bun la pat laughingsincer sa fiu, sunteti patetici! se vede ca o viata ati stat la manuta si tot la manuta ati ramas sa dati fiecare fel de fel de definitiirolling on the floor chestia asta cu a fi bun la pat e o chestie care vine din fire, e ceva natural, care e foarte greu de descris in cuvinte si care este o chestie subiectiva(depinde de la individ la individ parerea). deci, bafta fraierilor in cautarea femeii ideale la pat! succese cu Manuela!

| cutremur a răspuns (pentru anonim_4396):

Prin acest raspuns cred ca a inteles ce inseamna sa fi buuuuna la patrolling on the floor