| B3HappyN0Worry a întrebat:

Întrebare pentru băieți: un băiat care vorbeşte cu multe fete poate iubi doar una singură cu siguranța că nu se va îndrăgosti de alta?

Răspuns Câştigător
| Alinuca776 a răspuns:

Mie mi se pare total nedrept să iubești o fata, să fi cu ea dar în același timp să vorbești cu încă 4-5 fete. E chiar nașpa. Adică dacă tu vrei aventuri atunci nu oferi speranțe altor fete. Părerea mea, este că ar trebui să încerci să te concentrezi pe o anumită fata, gandeste-te ca atunci când te vei căsători îți va fi greu sa îți stăpânești dorințele de aceea ar trebui să îți dezvolți autocontrolul de pe acum. Multa bafta! :*

3 răspunsuri:
| AlinSiAtat a răspuns:

Un barbat ramane cu o femeie doar daca respectiva femeie ii da motive. Multe se vad in relatii lungi si uita de ele iar aici ma refer ca nu se mai ingrijesc la fel, nu mai investesc in ele. Am o relatie destul de lunga iar la postul meu sunt in majoritatea timpului inconjurat de femei si nu simt nevoia de a insela pentru ca stiu ce am acasa.

| RAY a răspuns:

De iubit cu toti iubim nu inseamna ca daca acel baiat e frumos si multe fete il plac omul e lipit de sentimente nu are sens sa gandesti asa, cu timpul cautam si ceva serios si stabil atunci apare si iubirea, poate acel baiat a fost tradat in iubire sau poate iubeste cine stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa fii 100% sigur de asa ceva. Depinde de fata cu care este. Daca se plictiseste de ea, mai devreme sau mai tarziu gaseste alta mai interesanta.