| saku970 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Cum refuzati un baiat?
Intrebare pentru baieti: Care este cel mai rau mod prin care o fata va poate refuza?

Răspuns Câştigător
| Beebytza a răspuns:

Hmm. ma simt cam aiurea cand refuz un baiat dar... cand o fac intentionat x)...ii spun sa ma lase sa nu-l mai vad sa plece din fata mea. plec de langa el cand vine langa mine nu-i dau importanta sh tot asahee heebig grin

5 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Pai te comporti urat cu aceea persoana si asa te va refuza.

| Mynewlifestyle a răspuns:

Daca am prieten le spun ca am! daca nu...le psun cam asa "Imi pare rau dar nu vad in time mai mult de cat un foarte bun prieten! dar nu iti face griji gasesti tu ep cineva"laughingasa i-am spus ultima data unui coleg care m-a intrebat saracu o ramas masca!tongue

| BlackScorpion07 a răspuns:

Pentru fete: Ii spui pur si simplu politicos ca sa nu-l jignesti
Pentru baieti:Nu Vrei Sa Aflii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer folosesc scuza cu am prieten, pentru ca e mult mai scurta decat sa ma apuc sa ii zic adevaratele motive si sa stau minute bune sa ma contrazic cu el.
Eu fiind ceva de genu, nu ne cunoastem de mult timp, de fapt nici nu ne cunoastem, si el sa imi zica la fiecare 5 secunde " Ne vom cunoaste pe parcurs. ". Asta e deadreptul enervant pentru ca e aiurea sa zici ca nu vrei sa fi cu el din x motiv [ x = nu imi placi, nu esti genul meu, imi place de altcineva. Asa ca mai simplu e sa zici ca ai prieten [ si daca ai, o sa ii multumesti ] si ca il iubesti pe acest baiat.

| Robert_2986 a răspuns:

Pentru baieti: Pai daca ceri prietenia unei fete cel mai rau mod de a te refuza e sa-ti rada in fata...