| Miihaa a întrebat:

Intrebare pentru baieti.
Unde va dati drumu cand faceti dragoste, in vagin sau in afara lui? Chiar daca aveti sau nu prezervativ?

5 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Cred că cei mai mulți o fac in afara lui că doar nu vor un bebe laughing

| RAY a răspuns:

Daca te protejezi mereu ca baiat te termini in perzevativ, sau daca nu te protejezi simti cand isi vine si te termini afara, cu timpul cam poti si controla asta

| nex85 a răspuns:

Daca se iau masuri contraceptive... se poate oriunde isi doresc partenerii, trebuie sa existe intelegere. Evident, cand e mai putina experienta, sau e inceputul relatiei si atractia e mare, e posibil sa nu se poate controla bine ejacularea.

Răspuns utilizator avertizat
| armand69 a răspuns:

Normal este sa iti dai drumul unde isi doreste fata, mie personal imi place sa mi-o ia in gura cand termin